Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ministru prezidents tikās ar Vācijas ārlietu ministru

Publicēts 2008-05-21 15:52:55

Samazināt palielināt tekstu

20.05.2008

Šodien, 20.maijā Ministru prezidents Ivars Godmanis tikās ar Vācijas ārlietu ministru Dr. Franku-Valteru Šteinmeieru (Dr. Frank-Walter Steinmeier).

Ministru prezidents I.Godmanis un Vācijas ārlietu ministrs Dr. Šteinmeiers tikšanās laikā pārrunāja 3.-4. jūnijā paredzētā Baltijas jūras valstu padomes samita darba kārtības aktualitātes – Baltijas jūras reģiona valstu sadarbība un tās perspektīvas enerģētikas, Baltijas jūras kuģošanas drošības un ekoloģijas jomās, kā arī Baltijas Jūras valstu padomes reforma.

Sarunas laikā amatpersonas pārrunāja enerģijas drošības jautājumus un nepieciešamību diversificēt enerģijas ieguves veidus. Ministru prezidents un Vācijas ārlietu ministrs pārrunāja arī attiecības ar Krieviju. Amatpersonas apsprieda arī pasaules ekonomikas attīstības tendences.

Vācijas Federālais ārlietu ministrs uzturējās Latvijā pēc Latvijas ārlietu ministra Māra Riekstiņa ielūguma un apmeklēja kārtējās Baltijas valstu un Vācijas ārlietu ministru politiskās konsultācijas, kuru laikā tika pārrunātas ārpolitikas aktualitātes. Konsultācijās piedalījās Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Paets (Urmas Paet), Lietuvas ārlietu ministrs Petrs Vaitekūns (Petras Vaitiekūnas) un Vācijas Federālais ārlietu ministrs Dr. Franks-Valters Šteinmeiers (Dr. Frank-Walter Steinmeier).

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Petrs Vaitekūns; Ivars Godmanis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv