Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ministru prezidents un reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs pārrunās ar jauniešiem Latvijas izaugsmi ilgtermiņā

Publicēts 2008-05-28 14:17:25

Samazināt palielināt tekstu

Ceturtdien, 29.maijā Ministru prezidents Ivars Godmanis un reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru Edgaru Zalānu tiksies ar biedrības "Jauniešu konsultācijas" pārstāvjiem, lai pārrunātu jauniešu sagatavotos priekšlikumus Latvijas izaugsmei ilgtermiņā. Uz tikšanos Ministru prezidents aicinājis biedrības "Jauniešu konsultācijas" pārstāvjus Jāni Loginu, Kristapu Pilveri un Andri Čeksteru, kā arī Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolnieci Edīti Komarovsku, kura ar darbu "Kā izglītības sistēma var palīdzēt veidot laimīgu latviešu tautu un skaistu Latviju" uzvarēja eseju konkursā.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija (RAPLM), uzsākot darbu pie Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādes, aicināja jauniešus diskutēt par savu redzējumu valsts ilgtermiņa izaugsmei.

Ar biedrības "Jauniešu konsultācijas" aktīvu līdzdalību notikuši desmit forumi visos Latvijas reģionos, kuros jaunieši diskutēja par valsts izaugsmei būtiskiem jautājumiem, gan izvērtēja un sniedza savus priekšlikumus par ekspertu piedāvātajiem Latvijas attīstības scenārijiem. Kopumā reģionālajos forumos piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku.

Savu Latvijas nākotnes redzējumu līdz 2030.gadam jaunieši tika aicināti izteikt, arī piedaloties eseju konkursā, kurā tika saņemti kopumā 108 darbi. Paralēli norisinājās diskusijas internetā, portālos www.prakse.lv un www.draugiem.lv.

Diskusiju rezultātā tapis jauniešu redzējums par to, kā veicināt ilgtspējīgu Latvijas izaugsmi, ar ko 9.maijā tika iepazīstināti gan Jauniešu foruma dalībnieki, gan Ministru prezidenta vadītās Nacionālās attīstības padomes locekļi un citi interesenti.

Tikšanās laikā aicināti piedalīties masu saziņas līdzekļu pārstāvji. Savukārt TV un foto iespēja paredzēta tikšanās sākumā.

Tikšanās notiks rīt, 29.maijā, plkst.14.00, Ministru kabineta ēkā, Brīvības bulv.36, III stāvā, Ministru prezidentu zālē. Caurlaižu nepieciešamības gadījumā, lūdzam zvanīt uz Komunikācijas departamentu, tālr. 67082828 vai 67082922.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ivars Godmanis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv