Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Ministru prezidents vienojās ar ārlietu ministru par ārpolitikas prioritātēm valdības deklarācijas īstenošanai

Publicēts 2008-01-11 02:06:46

Samazināt palielināt tekstu

10.01.2008

Ceturtdien, 10.janvārī Ministru prezidents Ivars Godmanis, tiekoties ar ārlietu ministru Māri Riekstiņu, vienojās par ārpolitikas jomas neatliekamiem uzdevumiem, kas veicami valdības deklarācijas īstenošanai.

Tikšanās laikā pārrunāts Lisabonas līguma ratifikācijas process, kas Latvijas Saeimai būtu jāveic 2008.gada pirmajā pusgadā.

Tāpat pārrunāti Latvijas kā Baltijas Jūras valstu padomes prezidējošās valsts uzdevumi prioritāšu izvirzīšanai nākamajam periodam enerģētikas, vides aizsardzības un citos jautājumos, kā arī darba sesijas organizēšana Latvijā šā gada jūnijā.

Latvijas – Krievijas attiecību kontekstā Ministru prezidents ar ārlietu ministru vienojās aktīvi turpināt robežu demarkācijas jautājuma risināšanu, starpvaldību komisijas darba turpināšanu un starpvaldību nozaru līgumu gatavošanu tūrisma jomā, investīciju aizsardzības jomā un jautājumā par dubulto neaplikšanu ar nodokļiem.

I.Godmanis uzdeva Ārlietu ministrijai savas kompetences ietvaros aktīvi sekot līdzi Eiropas Savienības struktūrfondu apguvei, to izmantošanas iespējām un nākotnes perspektīvām.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ivars Godmanis; Māris Riekstiņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv