Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Mītava Open Latgalē: fotbolisti rāda augstas klases spēli, uzvar komanda "Vels", lietus sveic apbalvošanas ceremonijā

Publicēts 2009-07-26 15:27:23

Samazināt palielināt tekstu

Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā MĪTAVA OPEN 2009 Latgales posmā, kas notika sestdien, 25. jūlijā Līvānos, komandas demonstrēja augsta līmeņa spēli un pārtrauca liepājnieku uzvaras gājienu čempionāta rezultātu tabulās. Pirmo vietu un zelta medaļas Līvānu stadionā ieguva komanda "Vels", kas spraigā un aizraujošā spēlē uzveica komandu "Barons" (2. vieta). Bronzas medaļas un posma 3. vieta tika komandai “Daugava City United”. Komandas čempionātā ir debitantes - pirmo trīs vietu ieguvējiem Latgales posms bija pirmais MĪTAVA OPEN ietvaros, savukārt 4. vietas ieguvējiem - „Cerber/ Security” tas bija otrais.

Grupas Prāta Vētra dalībnieks un MĪTAVA OPEN idejas autors Kaspars Roga saka: "Latgales posma komandas parādīja labu spēli- domāju, ka Līvānos mēs noteikti atgriezīsimies vēl! Arī lietus mūs sveica tikai apbalvošanas ceremonijas pašās beigās. Nākošajā sestdienā visus futbola amatierus un līdzjutējus gaidīsim Gulbenē - priekšpēdējā posmā pirms lielā fināla SKONTO futbola stadionā."

Čempionāta organizatori saka īpašu paldies Līvānu novada domei par atsaucību un viesmīlīgo čempionāta Latgales posma uzņemšanu Līvānos.

Šobrīd ir zināmas 16 komandas no 24, kas piedalīsies čempionāta finālā SKONTO futbola stadionā. Nākošās četras finālkomandas tiks noskaidrotas Gulbenē, sestdien, 1. augustā, un Rīgā - 8. augustā. Jau ziņots, ka par balvu fondu - Ls 3000 (pēc nodokļu nomaksas) sacentīsies katra posma 4 labākās komandas. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā 15. augustā iegūs pirmo vietu, saņems balvu- Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500.

Čempionātu MĪTAVA OPEN 2009 organizē grupa PRĀTA VĒTRA sadarbībā ar SIA UNTITLED. Spēļu norisi atbalsta: sporta apģērbu un aksesuāru izplatītājs Sporta punkts, iepirkšanās centrs Olympia, Skonto stadions.

Informatīvie atbalstītāji: Latviešu Radio, Kas Jauns, Neatkarīgā Rīta Avīze, Telegraf, eSports.lv, tvnet.lv, orb.lv, fhm.lv, Bad Dog.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mītava Open;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv