Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Mītava Open Vidzemes posms: spraiga sportiska cīņa un kārtējā uzvara liepājniekiem

Publicēts 2009-07-20 16:15:32

Samazināt palielināt tekstu

19.07.2009

Sestdien, 18. jūlijā, Valmierā karstas saules pielietajā Pārgaujas ģimnāzijas stadionā notika atklātā amatieru čempionāta mini futbolā MĪTAVA OPEN 2009 Vidzemes posms. Sīvā sportiskā cīņā, kurā neiztika bez emocijām, uzvarēja Liepājas komanda “Cold Gel". SKONTO futbola stadionā notiekošajā finālā no Vidzemes posma vēl piedalīsies komandas “B-Peat” (2. vieta),  “Eglītes mežs” (3. vieta) un “Staiceles bebri” (4. vieta). Komanda "Cold Gel", līdzīgi kā Zemgales posma uzvarētājs - "KV&LP" savu uzvaru guva, piedaloties turnīrā otro reizi.

"Valmieras posmā redzējām īstu sporta cīņu un azartu - uzvara bija jāiegūst par katru cenu! Nu man šķiet, ka Valmiera ir slavena ne tikai ar Daliņa kājām, bet arī ar futbola spēlētājiem", par Vidzemes posmu stāsta Jānis Jubalts, kurš kopā ar Ēriku Loku uzņēmās spēļu komentētāju lomas.

Nākošais - Latgales posms notiks Līvānos, 25. jūlijā, Līvānu pilsētas stadionā. Sacensību kārtība tiks paziņota pēc posma komandu izlozes  23. jūlijā plkst. 11:00, SKONTO futbola stadiona spēļu laukumā.

Šobrīd jau zināmas sekojošas komandas, kas SKONTO futbola stadionā cīnīsies par balvu fondu - Ls 3000 (pēc nodokļu nomaksas): no Kurzemes atlases posma komandas: "Zemnieki", "Rainis", "Kuldīgas sporta aģentūra" un "Turlava", no Zemgales posma: "KV&LP", „Lauki”, „Ozolnieki” un „Safeguard”, no Vidzemes posma: “Cold Gel", “B-Peat”, “Eglītes mežs” un “Staiceles bebri”. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā iegūs pirmo vietu, saņems balvu- Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mītava Open;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv