Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Nacionālais televīzijas kanāls LTV7 tagad ir skatāms visā Latvijas teritorijā

Publicēts 2007-08-27 09:04:28

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas Televīzijas kanāls LTV7 sācis pārraidīt Sirius satelītā. Līdz ar to šobrīd kanālam LTV7 ir 100% pārklājums visā Latvijas teritorijā. Ar LTV7, visi Latvijas nacionālie televīzijas kanāli ir pieejami Sirius satelītā.

Līgums par LTV 7 raidīšanu satelītā tika parakstīts starp satelītoperatoru SES SIRIUS un Latvijas televīziju (LTV). Līdz ar LTV7 pacelšanu tagad 100% visi Baltijas valstu nacionālie kanāli ir redzami Sirius satelītā. LTV7 pievienojās tiem populārajiem televīzijas kanāliem, kā TV3, TV5, LNT, TV6 un TV1000, kas šobrīd jau pieejami Viasat paketē.

LTV7 pārraida ziņu, sporta un izklaidējošus raidījumus un ir pieejams analogā formātā nacionālajā virszemes tīklā un šobrīd arī satelīta skatītājiem digitālajā formā Sirius satelītā. Iegūtais signāls tiek kodēts Videoguard sistēmā. Dotajā brīdī Baltijas valstu skatītājiem satelītā ir pieejami aptuveni 50 televīzijas kanāli.

LTV7 direktors Arnis Kuprišs: "LTV7 ir sabiedrisks kanāls un tagad varam teikt, ka patiesi esam pieejami visai Latvijai sabiedrībai. Mūsu TV ir skatāms digitālajā kvalitātē jau tagad un tas nozīmē, ka mēs esam raduši iespēju nodrošināt saviem skatītājiem augstākās kvalitātes standartus."

LTV ģenerāldirektors Jānis Holšteins: Esam gandarīti, ka šobrīd jau abas sabiedriskās televīzijas programmas ir pieejamas satelītapraidē. Domāju, ka arī mūsu skatītāji būs priecīgi par iespēju turpmāk skatīties iecienītās sporta sacīkstes, filmas, seriālus un oriģinālraidījumus labā kvalitātē visā Latvijas teritorijā.

SES SIRIUS Eiropas un Baltijas Reģionālais menedžeris Daniels Kops (Daniel Cop): "Visās Baltijas valstīs satelīta apraide ir kļuvusi ļoti populāra, plašā televīzijas kanālu klāsta dēļ, ko tas piedāvā. Kā vadošais satelīts mēs nodrošinām visu lielāko un populārāko komerc un nacionālo televīzijas kanālu pārraidi satelītā. Jaunas iespējas un pakalpojumus piedāvā arī satelīt digitālā televīzija, piemēram, interaktīvus pakalpojumus un HDTV (High Definition Television), kas šobrīd ir jaunais televīzijas standarts "

Par SIA SIRIUS Satellite Services Latvija

SIA SIRIUS satelīta sistēma Latvija darbojas Zviedrijas kompānija SES SIRIUS AB vadībā, kuras digitālās TV satelītu bāzes stacija un teleporta stacija Rīgā darbojas jau no 2002. gada marta.
Teleporta stacija savieno ciparu televīzijas un radio signālus ar SIRIUS satelītu sistēmu, kas nodrošina jebkurai Baltijas televīzijas kompānijai iespēju pārraidīt programmas caur satelītu arī aiz reģiona robežām, un tās var saņemt visā Eiropā.

SES SIRIUS AB pieder un darbojas divi satelīti SIRIUS satelītu sistēmā (SIRIUS 2 un 3). SIRIUS ir vadošā satelītu sistēma Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs, centrālās un austrumu Eiropas valstīs un šajā reģionā piedāvā izdevīgus risinājumus TV un radio kanālu, kā arī platjoslas pakalpojumu pārraidīšanai. SIRIUS satelīti atrodas 5° Austrumu orbitālajā pozīcijā un piedāvā uzticamas komunikācijas saites visā Eiropā.

25% SES SIRIUS AB pieder Zviedrijas Kosmosa Korporācijai un 75% - SES ASTRA, kas ir viens no pasaules vadošajiem satelīta operatoriem.

SIA SIRIUS Satellite Services piedāvā dažādus televīzijas un radio pārraides pakalpojumus, kā arī Interneta pakalpojumus. Jau šobrīd satelīta ciparu pārraide aptver visu Baltijas valstu teritoriju — tikai Latvijā vien apmēram 100 tūkstoši mājsaimniecību izvēlējušās satelīttelevīzijas translācijas.

Tāpat arī liela daļa Latvijas un Baltijas televīzijas kanālu ir pārgājuši uz satelītpārraides formātu caur SIRIUS.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: SIA SIRIUS Satellite Services Latvija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv