Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Namu pārvalžu darbība jāoptimizē ne tikai apvienojot

Publicēts 2009-07-09 15:52:01

Samazināt palielināt tekstu

Rīgas namu pārvalžu darbu var ievērojami uzlabot ne tikai tās apvienojot, bet arī uzlabojot to iekšējos procesus, uzskata “HansaWorld Latvija”  valdes loceklis Edmunds Sprūdžs. Atbalstāma ir diskusija par namu pārvalžu apvienošanu, jo nav normāla situācija, ka pašreiz 15 namu pārvaldēm katrai ir atsevišķa personāldaļa un grāmatvedība, tomēr ir jāskatās arī uz citām iespējām uzlabot darbību.   

“Pašreizējā situācijā ekonomija un darbības efektivitāte ir ļoti svarīgas lietas. Tāpēc apsaimniekošanas uzņēmumiem nopietni jādomā par savas darbības optimizēšanu, un līdz ar to – rēķinu samazināšanu. Viena no šādām iespējām ir īpaši šai uzņēmējdarbības jomai piemērotas biznesa vadības sistēmas ieviešana. Daudzu procesu automatizācija apsaimniekotājiem konkurences cīņā var dot lielas priekšrocības. Tas ļaus ekonomēt darbinieku laiku, paaugstinās kontroles līmeni un rezultātā uzlabos kopējo uzņēmumu efektivitātes līmeni”, norāda E.Sprūdžs.

 “Mūsdienīgas uzņēmuma pārvaldības informācijas sistēmas ieviešana apsaimniekošanas uzņēmumiem var dot vismaz divus ieguvumus. Pirmkārt, daudzu procesu automatizācija dod iespēju samazināt izdevumus. Tas, savukārt, ļauj atbrīvojušos darbiniekus iesaistīt nozīmīgākos pasākumos nekā kalkulāciju gatavošana vai rēķinu izrakstīšana. Aprēķini apsaimniekošanā ir diezgan sarežģīti, līdz ar to automatizācija ir ļoti būtiska,”  uzsver E. Sprūdžs

Šodien ir ļoti būtiski piedāvāt klientiem servisa līmeņa paaugstināšanas iespējas. Interneta lietošanas apjoms palielinās, līdz ar to pieaug arī cilvēku skaits, kuri daudz labprātāk ar apsaimniekotāju komunicētu, izmantojot internetu. Ar internetu un speciālu tiešsaistes programmu var aizvietot lapiņu ar skaitītāju rādījumiem mešanu kastītēs. Mūsdienīgas vadības sistēmas, kā, piemēram, HansaWorld namu apsaimniekošana, ļauj katram klientam ierakstīt šos datus apsaimniekotāja mājas lapā, kā arī apskatīt neapmaksātos rēķinus, soda naudas un jebkuru citu svarīgu informāciju.

Uzņēmuma pārvaldības informācijas sistēma ļauj nodrošināt arī ievērojami kvalitatīvāku apsaimniekošanu. Jebkuru uzdevumu, piemēram, izdegošas lampiņas kāpņu telpā nomainīšanu vai kādus remonta darbus, var kontrolēt ar vadības sistēmas palīdzību: reģistrēt uzdevumu un sekot izpildei. Tas prasīs mazāk laika un dos vairāk informācijas par izpildi.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv