Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

NBS Instruktoru skolā 30. "Jaunākā instruktora" kurss

Publicēts 2009-08-17 11:23:17

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 17.augustā Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā „Jaunākā instruktora” kursā apmācības uzsākuši 49 dažādās NBS vienībās dienošie profesionālā dienesta karavīri.

„Jaunākā instruktora” kursā, kas ilgs līdz š.g. 9.oktobrim, kursanti iegūs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai efektīvi vadītu padotos gan ikdienā, gan mācību laikā jebkurā NBS vienībā. Topošie instruktori apgūs personāla vadības iemaņas, vēsturi, topogrāfiju, kaujas šaušanu, kaujas procedūru un nodarbību sagatavošanas un vadīšanas prasmes, kā arī citas nodaļas komandieriem nepieciešamās iemaņas.

„Jaunākā instruktora” kurss ir pirmais instruktoru sastāva karjeras kurss, kuru sekmīgi pabeidzot, karavīriem ir tiesības saņemt kaprāļa dienesta pakāpi un dienēt jaunāko instruktoru sastāvā. Pēc četru gadu dienesta, instruktori varēs turpināt savu izaugsmi „Instruktora” kursā lai apgūtu seržanta pakāpes iegūšanai nepieciešamās zināšanas.

Kopš NBS Instruktoru skolas, kas ir Mācību vadības pavēlniecības pakļautībā esoša mācību iestāde, dibināšanas 2000.gada 1.novembrī šis būs 30. „Jaunākā instruktora” kurss, kuru līdz šim ir apguvuši 1064 jaunākie instruktori.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv