Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Nedēļas nogalē – 2007.gada Latvijas čempionāts ziemas orientēšanās sportā

Publicēts 2007-02-23 10:05:20

Samazināt palielināt tekstu

Šīs nedēļas nogalē, no 23. līdz 25.februārim, Pļaviņās, sporta centra "Jaujas" apkārtnē notiks Latvijas čempionāts ziemas orientēšanās sportā – sprintā, garajā distancē un stafetēs.

Šodien plkst. 14.00 tiks dots starts sprinta distancei. Neskatoties uz aukstā laika prognozēm, sprinta disciplīnai dažādās vecuma grupās pieteikušies startēt vairāk kā 200 sportisti. Sprinta distances atkarībā no vecuma grupas ir no 1 līdz 3 km garas.

Sestdien, 24.februārī, plkst. 12.00 starts klubu stafetēm. Stafetes ir viena no skatāmākajām orientēšanās sporta disciplīnām, jo labi pārredzamā vietā ir izvietoti arī "skatītāju kontrolpunkti". Tas nozīmē, ka līdzjutēji var sekot līdzi tam, kā sportistiem taja brīdī veicas distancē.

Svētdien, 25.februārī, sportisti cīnīsies garajā distancē, un kopējais starts tiks dots plkst. 11.00. Garā distance ir no 3 līdz 15 km: vismazāk ir jāslēpo 12 gadīgajām meitenēm – 3 km ar 5 kontrolpunktiem, bet elites grupas sportistiem – 15 km ar 26 kontrolpunktiem.

Ziemas orientēšanās sacensības notiek, slēpojot pa speciāli iebrauktu trasi. Dabā ir iebrauktas dažāda platuma trases, kas attiecīgi ir iezīmētas kartē, un sportistam ir jāizvēlas izdevīgākais ceļš no viena kontrolpunkta uz otru.

2006.gada Latvijas čempionātā ziemas orientēšanās sportā startēja vairāk kā 170 sportistu.

Latvijas čempionātu ziemas orientēšanās sportā šogad organizē orientēšanās sporta klubi "Stiga", "Kāpa" un "Jaujas".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Orientēšanās sports;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv