Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Nodod tiesai lietu par kukuļošanu saistībā ar uzturēšanas atļaujas saņemšanu

Publicēts 2007-05-18 08:40:35

Samazināt palielināt tekstu

Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors Arvis Miglāns 2007.gada 14.maijā Ventspils tiesai nodevis krimināllietu, kurā par kukuļa pieprasīšanu (KL 320.p.2.d) saukta pie kriminālatbildības Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes(PMLP) Ventspils pilsētas un rajona nodaļas vecākā eksperte Līga Ulānova.

Atbilstoši apsūdzībai L.Ulānova kukuli prasīja par to, ka viņa sniegusi PMLP Ārzemnieku apkalpošanas departamentam patiesībai neatbilstošu informāciju, apzinoties, ka tā nav patiesa un ieteikusi piešķirt pastāvīgās uzturēšanās atļauju kādam Krievijas pilsonim – Oļegam.V.

Par šādu nelikumīgu rīcību amatpersona pieprasīja un saņēma no ieinteresētās personas kukuli 400 latu apmērā. L.Ulānovu 2006.gada 2.augustā pēc kukuļa saņemšanas aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki.

L.Ulānovai kā drošības līdzekļi piemēroti sūtījumu saņemšanas adreses paziņošana un noteiktas nodarbošanās aizliegums, ar kuru viņai aizliegts pildīt PMLP Ventspils pilsētas un rajona nodaļas vecākās ekspertes pienākumus.

www.lrp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv