Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Noskaidroti airBaltic video konkursa uzvarētāji "Ēnu dienas 2010" ietvaros

Publicēts 2010-02-24 15:22:32

Samazināt palielināt tekstu

22.02.2010

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic), sadarbībā ar "Ēnu diena 2010" organizatoriem, biznesa izglītības biedrību Junior Achievement-Latvija (JAL), "Ēnu dienas 2010" ietvaros aicināja skolēnus veidot video par lidošanu un airBaltic, izvietot šos video interneta vietnē Youtube.com, kā balvu skatītākajam video piedāvājot iespēju ēnot jebkuru no airBaltic piedāvātajām vakancēm bez papildu konkursa. Tāpat, papildu balva - lidojumu biznesa klasē - uz jebkuru airBaltic galamērķi, ieguva skatītākā video autors. Kopumā tika saņemti vairāk kā 20 pieteikumi šim konkursam.

Par skatītāko video tika atzīts Armanda Bikova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija) video, kuru var aplūkot, sekojiet saitei - http://www.youtube.com/watch?v=QQq3KFaxRmU. Savukārt, par interesantāko tika atzīts Martas Dobeles veidotais video, kura mācās Natālijas Draudziņas ģimnāzijā. Viņas video redzams šajā saitē - http://www.youtube.com/watch?v=NcBTsEKfk1c.

Skolēniem, kuri veidoja video, šis video bija jāievieto interneta vietnē http://www.youtube.com, nosaukumā ietverot frāzi "Ēnu diena 2010, airBaltic".

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement - Latvija (JAL) organizētās Ēnu dienas mājas lapā pieteikušies vairāk nekā 400 uzņēmumi un organizācijas, piedāvājot skolēniem vairāk kā 7 500 ēnu devēju vakances, savukārt skolēnu skaits Ēnu dienas mājas lapā www.enudiena.lv pieaudzis līdz 8 300. Patiesais dalībnieku skaits, kas piedalās Ēnu dienā ir vēl lielāks, jo daļa skolēnu uzrunāja uzņēmumus patstāvīgi.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šogad saņēma vislielāko skolēnu uzmanību Ēnu dienas ietvaros – gandrīz 300 interesentu pieteikumus. airBaltic nodrošināja iespēju sekot pilotu, stjuartu, inženieru, stjuartu dienesta vadītājas, kā arī kompānijas prezidenta un izpilddirektora Bertolda Flika darbam. Uz vakancēm potenciālās ēnas pieteicās caur projekta mājas lapu www.enudiena.lv, kā arī tiešā saziņā ar airBaltic. Aviokompānija ir gandarīta un pateicas par skolēnu interesi par darbu aviācijas industrijā un straujāk augošākajā Latvijas uzņēmumā.

JAL organizētā Ēnu diena, pateicoties SEB bankai, kā arī citiem atbalstītājiem, visā Latvijā notika šī gada 17. februārī.

Ēnu diena ir visā pasaulē atzīta un plašu atsaucību guvusi izglītojoša programma, praktiskā mācību metode. Tās laikā skolēni dodas iepazīt dažādu profesionāļu – uzņēmumu vai organizāciju vadītāju un nozaru speciālistu darba pienākumus, lai paplašinātu savu redzesloku un ar laiku spētu dot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Latvijā Ēnu diena notika jau desmito gadu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ēnu diena; Junior Achievement - Latvija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv