Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Noslēdz vienošanos par antidopinga politikas ieviešanu fitnesa klubos

Publicēts 2009-07-20 16:23:01

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija (LFVVNA) , tās biedri un Sporta medicīnas valsts aģentūra (SMVA) noslēgusi trīspusēju vienošanos par antidopinga politikas ieviešanu fitnesa klubos. Šī vienošanās paredz sadarboties augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanā iedzīvotājiem fitnesa jomā bez sportā aizliegtu vielu lietošanas.

Šī vienošanās paredz labprātīgu sadarbību, pamatojoties uz Sporta likumā un UNESCO Starptautiskajā konvencijā pret dopingu sportā noteiktajiem principiem. Kā atzīst SMVA Antidopinga nodaļas vadītāja Liene Kozlovska: “Fitnesa klubu pievienošanās antidopinga politikas īstenošanai ir lielisks atbalsts iedzīvotāju veselības uzlabošanai, un tas skaidri parāda iesaistīto fitnesa klubu apņemšanos ievērot sporta ētikas principus un veicināt veselīgu dzīvesveidu un sporta nodarbības.

“Patiess prieks, ka fitnesa klubi ir spēruši lielu soli savā attīstībā ar mērķi uzlabot pieejamo pakalpojumu kvalitāti ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kā arī nodrošināt fitnesa klubu iesaistīšanos cīņā pret negodīgumu sportā un aizliegto vielu lietošanu fitnesā”, atzīst LFVVNA valdes priekšsēdētājs Gints Kuzņecovs.

Fitnesa klubiem, kuri noslēguši šo vienošanos, tiks izsniegts SMVA un LFVVNA sertifikāts, un šajos klubos būs pieejamas konsultācijas un informatīvi materiāli par dopinga vielu lietošanas kaitīgumu un alternatīvām iespējām uzlabot fizisko sagatavotību. Informācija par klubiem, kuri noslēguši antidopinga pasākumu ieviešanas vienošanos, tiks publicēti Latvijas fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācijas mājas lapā. www.balticfitness.org

Informācija par biedrību “LFVVNA”:

Biedrība „Latvijas fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija” dibināta 2007. gada 30. oktobrī un ir pirmā Latvijā, kas apvieno vadošos fitnesa klubus un nozares speciālistus – trenerus un augstskolu mācībspēkus. Viens no biedrības galvenajiem darbības mērķiem ir sabiedrības veselības veicināšana un profilakse, kā arī fitnesa attīstība Latvijā. Asociācija ir Latvijas Darba devēju konfederācijas biedrs.

www.balticfitness.org

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv