Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Eiropas Savienība un NATO

Noslēgušās četru dienu NATO meklēšanas un glābšanas mācības

Publicēts 2007-05-18 09:15:59

Samazināt palielināt tekstu

Vakar pēc četrām dienām ir noslēgušās starptautiskās NATO meklēšanas un glābšanas mācības "Bold Mercy" Baltijas jūras Centrālajā rajonā.
Mācību gaitā no 14. līdz 17.maijam tika pārbaudīta un attīstīta sadarbība starp Baltijas jūras reģiona glābšanas un meklēšanas dienestiem. Mācību laikā tika veikta gan meklēšana un glābšana no gaisa, jūras un sauszemes.

Mācības izcēlās ar savu sarežģītības pakāpi, kā arī iesaistīto institūciju skaitu. Latvijas nacionālajās mācībās piedalījās Aizsardzības, Iekšlietu, Satiksmes un Veselības ministriju pakļautībā esošie dienesti, kā arī pašvaldību pārstāvji. Starptautiskajā mācību fāzē piedalījās dienesti un glābšanas vienības no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Francijas.

Mācību vadītājs JS Krasta apsardzes dienesta priekšnieks jūras kapteinis Hermanis Černovs uzsvēra, ka mācību laikā izdevies pārliecināties par atbildīgo dienestu gatavību reaģēt uz starptautiskiem draudiem, veicot plaša mēroga meklēšanas un glābšanas operācijas. Tāpat plānots veikt mācību izvērtēšanas apspriedi, lai gūtu vērtīgas atziņas dienestu sadarbības uzlabošanai.

Sīkāks mācību "Bold Mercy" Baltijas jūras Centrālajā rajonā atspoguļojums atrodams JS Krasta apsardzes mājas lapā www.mrcc.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Bold Mercy;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv