Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Noslēgušās Latvijas un Indijas ārlietu ministriju politiskās konsultācijas

Publicēts 2008-05-07 19:41:40

Samazināt palielināt tekstu

5.maijā Ņūdelī notika Latvijas un Indijas ārlietu ministriju politiskās konsultācijas, no Latvijas puses konsultācijas vadīja Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Normans Penke, bet no Indijas - valsts sekretārs Nalins Surijs (Nalin Surie).

Politisko konsultāciju laikā tika pārrunātas abu valstu divpusējās attiecības, īpaši tika apspriesta ekonomiskās sadarbības veicināšana un līgumtiesiskās bāzes paplašināšana. Tika pārrunāta sadarbība starptautisko organizāciju ietvaros, kā arī aktuālie reģionālie un starptautiskās drošības politikas jautājumi, raugoties gan no abu valstu reģionu viedokļa, gan ES un Indijas savstarpējā dialoga.

Vizītes laikā notika tikšanās ar Indijas komercministrijas pārstāvjiem, kur tika pārrunāta ekonomiskās sadarbības padziļināšana, iespējamā sadarbība transporta, loģistikas, IT, farmācijas, finanšu jomā. Tika pārrunātas arī iespējamās Indijas investīcijas Baltijas jūras reģionā un plānotā Latvijas uzņēmēju vizīte Indijā.

Lai stiprinātu Latvijas un Indijas kultūras saites, Latvijas delegācija apmeklēja Indijas Nacionālo muzeju Ņūdeli un tikās ar muzeja vadību.

6.maijā delegācija apmeklēja Nacionālo Aizsardzības akadēmiju Pūnā.

7.maijā bija tikšanās ar Mumbajas Ostas padomes vadītāju Šri V. Ranganatu (Shri V.Ranganath), kā arī ar Nava Ševas ostas pārvaldnieku S.S. Huseinu (S.S. Hussain), kuru laikā tika apspriesta iespējamā Latvijas – Indijas ostu sadarbība.


www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Normans Penke;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv