Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Noteikti valsts nodevu apmēri augu aizsardzības jomā

Publicēts 2007-02-20 14:31:27

Samazināt palielināt tekstu

Valdība šodien akceptēja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādātos Ministru kabineta (MK) noteikumus "Noteikumi par valsts nodevas likmēm un to maksāšanas kārtību par augu aizsardzības līdzekļu reģistra, fitosanitārajai kontrolei pakļauto augu un augu produktu apritē iesaistīto personu reģistra un koka iepakojuma marķētāju reģistra kārtošanu".

Dokumentā noteikts, ka par augu aizsardzības līdzekļu reģistra kārtošanu valsts nodeva ir 30 latu. Savukārt nodevas apmērs par iesnieguma izvērtēšanu personas reģistrācijai fitosanitārajai kontrolei pakļauto augu un augu produktu apritē iesaistīto personu reģistrā ir 5 lati. Tāpat par iesnieguma izvērtēšanu izmaiņu veikšanai fitosanitārajai kontrolei pakļauto augu un augu produktu apritē iesaistīto personu reģistrā ir noteikta valsts nodeva 2 latu apmērā.

Normatīvajā aktā arī noteikts, ka par iesnieguma izskatīšanu personas iekļaušanai koka iepakojuma marķētāju reģistrā nodevas apmērs ir 5 lati. Savukārt par iesnieguma izskatīšana izmaiņu veikšanai koka iepakojuma marķētāju reģistrā noteikta nodeva 2 latu apmērā.

Noteikumi stāsies spēkā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Augu aizsardzība;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv