Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Notiek ikgadējās jaunsargu sporta sacensības "Būsim vīri"

Publicēts 2008-05-14 17:58:02

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 15.maijā, Jelgavas rajona Kalnciema vidusskolas teritorijā notiks Jelgavas rajona jaunsargu ikgadējās sporta spēles "Būsim vīri". Sporta spēlēs piedalās vairāk nekā 100 jaunsargi vecumā no 12 līdz 18 gadiem, startējot divās vecuma grupās.

Sacensību disciplīnās jaunsargiem paredzēts: aizas šķērsošana, granātu mešana mērķī, riepas velšana, skriešana cauri labirintiem, bumbu bedres un purva pārvarēšana, ūdens šķēršļu pārvarēšana, palīdzības sniegšana ievainotajam un citi aizraujoši uzdevumi.

Sporta spēļu "Būsim vīri" mērķis ir veicināt pilsonisko audzināšanu, pārbaudīt jaunsargu fizisko sagatavotību, noskaidrot labākos sportistus jaunsargu vidū, kā arī attīstīt prasmi strādāt komandā.

Sporta spēles "Būsim vīri" organizē Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes centrs sadarbībā ar Kalnciema vidusskolu.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv