Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Notiks lielākās 3.Zemessardzes novada mācības šogad

Publicēts 2009-08-14 13:22:00

Samazināt palielināt tekstu

No šī gada 17.- 23.augustam Amatas novada Nītaures pagastā notiks Zemessardzes mācības „Raunas akacis”.

Plānots, ka mācībās piedalīsies vairāk nekā 500 zemessargi un karavīri, un tās būs lielākās 3.Zemessardzes novada (3.ZSN) mācības šogad. Tās būs pārbaudes vingrinājums 3.ZSN štābam un tam pakļautajām vienībām: sešiem 3.ZSN bataljoniem. Tiks izvērtēta 3.Zemessardzes novada spēja darboties bataljona sastāvā un vingrinātas personāla sadarbības un reaģēšanas spējas, veicot Latvijas valsts teritorijas svarīgu objektu aizsardzību.

3.ZSN ir viens no trijiem Zemessardzes novadiem. Tajā ietilpst novada štābs un seši bataljoni, kas atrodas Rīgā, Rīgas rajonā, Vidzemē un Zemgalē.

Mācības noslēgsies 23.augustā - Zemessardzes 18.gadadienā. Šajā datumā 3.ZSN karavīri un zemessargi plāno piedalīties arī „Baltijas ceļa” 20.gadadienai veltītajā skrējienā „Sirdspuksti Baltijai”.

Iedzīvotāju ievērībai!

No 17.-23.augustam notiks militārā personāla un militārās tehnikas pārvietošanās Nītaures pagasta teritorijā. No 21.līdz 23.augustam  notiks arī šaušana ar salūtmunīciju. Salūtmunīcija rada troksni, bet neapdraud cilvēku dzīvību un veselību.

Vingrinājuma norise saskaņota ar vietējo mežzini un to laikā tiks ievērotas nepieciešamās ugunsdrošības un vides aizsardzības prasības. 

Zemessardze atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz visus, kas plāno  21.-23.augustā doties pastaigās, ogot vai sēņot Nītaures apkārtnē, ar sapratni attiekties pret mācību dalībniekiem un ievērot mācību organizatoru norādījumus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zemessardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv