Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mežsaimniecība

Notiks Meža konsultatīvās padomes sēde

Publicēts 2007-02-22 18:00:00

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 23.februārī, pulksten 15.00 Zemkopības ministrijā (ZM) notiks Meža konsultatīvās padomes (MKP) sēde, kuru vadīs tās priekšsēdētājs zemkopības ministrs Mārtiņš Roze. Sēdes darba kārtībā iekļauti jautājumi par negodīgas konkurences samazināšanas iespējām meža nozarē un ZM iniciatīvu meža apsaimniekošanas normatīvo aktu vienkāršošanā, lai uzlabotu lēmumu pieņemšanas procedūras. Tiks diskutēts arī par Meža dienu 2007 norisi.

Sēdes gaitā Pasaules dabas fonda direktors Uģis Rotbergs ziņos par nelikumīgiem darījumiem ar koksni un par turpmāko rīcību problēmas risināšanai. Normatīvo aktu un lēmumu pieņemšanas procedūru vienkāršošanai paredzēta darba grupas izveide, kurā līdzdarbosies visas meža nozares interešu grupas.

Meža konsultatīvā padome ir konsultatīva un koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt līdzsvarotas meža nozares politikas veidošanu un īstenošanu Latvijā.

Padomes sastāvā ir divi pārstāvji no publisko mežu (valsts un pašvaldību) īpašnieku vai pārvaldītāju interešu grupas un divi pārstāvji no privāto mežu īpašnieku vai pārvaldītāju interešu grupas. Tāpat padomē darbojas četri pārstāvji no kokrūpniecības interešu grupas, viens pārstāvis no meža nekoksnes vērtību apsaimniekotāju interešu grupas, trīs pārstāvji no meža apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēju interešu grupas, trīs pārstāvji no vides un dabas aizsardzības interešu grupas, kā arī viens pārstāvis no darba ņēmēju interešu grupas. Padomes darbā ar padomdevēju tiesībām piedalās viens pārstāvis no meža un meža produktu zinātnisko izpēti pārstāvošajām organizācijām, viens pārstāvis no profesionālo un augstāko izglītību pārstāvošajām organizācijām, pilnvarots pārstāvis no Latvijas Pašvaldību savienības, kā arī ZM un Valsts meža dienesta pārstāvji.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; Meža konsultatīvā padome;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv