Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Notiks nozares konference - Starptautisko autopārvadājumu tirgus attīstība

Publicēts 2007-09-10 21:53:45

Samazināt palielināt tekstu

2007.gada 10.septembris

Latvijas Transporta savienība sadarbībā ar Latvijas Satiksmes ministriju, SIA "Autotransporta Direkcija", Informācijas Tehnoloģiju fondu un Transporta un sakaru institūtu nozares konferences "Starptautisko autopārvadājumu tirgus attīstība" ietvaros aicina žurnālistus uz preses konferenci.

Tikšanās gaitā ar preses pārstāvjiem tiks aplūkoti nozarei aktuālākie jautājumi, tādi, kā kravas automobiļu rindu samazināšana uz Latvijas-Krievijas robežas, transporta politikas problēmas un perspektīvas, akadēmisko un profesionālo kadru sagatavošana autotransportā, licencētu autopārvadātāju skaita pieaugums, atļauju sistēma u.c., kā arī tiks piedāvātas konstruktīvas to risināšanas iespējas.

Preses konferencē piedalīsies:
Satiksmes ministra padomnieks Georgs Lancmanis, LR Satiksmes ministrijas Autotransporta departamenta direktors Jūlijs Vaitužs, Latvijas Transporta savienības prezidents Vladimirs Zvonarevs, SIA "Autotransporta direkcija" direktors Andris Lubāns, Transporta un sakaru institūta prof. Igors Kabaškins.

Preses konference notiks 14.septembrī pulksten 12.30, Transporta un sakaru institūtā, Lomosova ielā 1, Rīga.

Informācija:
Konference "Starptautisko autopārvadājumu tirgus attīstība" (sk. zemāk) būs interesanta pārvadātājiem, loģistiem, 3PL provaideriem, ekspeditoriem un kravu īpašniekiem.

Gaidāms, ka konferences gaitā piedāvātie pasākumi būs spēcīgs impulss starptautisko autopārvadājumu tālākai attīstībai Latvijā, ļaus paātrināt muitas procedūru noformēšanas procesu un nodrošināt to caurredzamību, samazināt rindas uz robežas ar Krieviju, kā arī uzlabos sociālo un ekoloģisko situāciju pierobežas rajonos.

----------

CIENĪJAMIE AUTOPĀRVADĀTĀJI, LOĢISTI, 3PL PROVAIDERI, KRAVU ĪPAŠNIEKI UN KRAVU NOSŪTĪTĀJI.

Latvijas Transporta savienība sadarbībā ar Latvijas Satiksmes ministriju, SIA "Autotransporta Direkcija", Informācijas Tehnoloģiju fondu un Transporta un sakaru institūtu 2007. g. 14. septembrī plkst. 10°° Transporta un sakaru institūta konferenču zālē (adrese: Lomonosova iela 1, Rīga) rīko nozares konferenci: "Starptautisko autopārvadājumu tirgus attīstība".

Tiks izskatīti šādi jautājumi:
Kravas automobiļu rindas uz Latvijas-Krievijas robežas, to samazināšanas iespējas, infrastruktūras uzlabošana un sociālo apstākļu radīšana vadītājiem.

Moderators: Georgs Lancmanis

Transporta politika – problēmas un perspektīvas. Starpvaldību komisijas, starpvaldību vienošanās un citi tiesiskie akti.

Moderators: Jūlijs Vaitužs

KF muitas orgānu iepriekšējas informēšanas sistēma kā kravu apstrādes procesa paātrināšanas elements robežu pārejās vai papildus samaksa. Plusi un mīnusi. Par iespējamām jaunām preču piegādes KF iekšējā un ārējā tranzītā muitas garantijām.

Moderators: Vladimirs Zvonarevs

Izglītības un biznesa integrācija. Jaunas tehnoloģijas transporta pārvadājumos. Akadēmiskās un profesionālās izglītības jautājumi.

Moderators: Igors Kabaškins

Informācija transporta biznesā – pamats lēmumu pieņemšanai.

Moderators: Diāna Zmičerevska

Apdrošināšanas brokeris – kā labā strādā? Jaunas iespējas pārvadātājiem, ekspeditoriem un loģistiem. Kas ir labāk – tiešs darbs ar apdrošināšanas kompānijām vai kombinētas iespējas?

Moderators: Jurijs Jakuņins

Transporta birža kā Latvijas Transporta savienības informācijas portāla elements.

Moderators: Dmitrijs Jefremovs

Autopārvadājumu tirgus. Licencētu autopārvadātāju skaita pieaugums un problēmas, kas rodas sakarā ar to. Atļauju sistēma. Plusi un mīnusi. Sistēma kā tirgus regulators vai kavējošs faktors. Krievijas atļaujas Latvijas pārvadātājiem – darba iespējas tirgū, kas aktīvi attīstās, vai ar transporta dīkstāvi uz robežas, vadītāju darba un atpūtas režīma pārkāpumiem u.c. saistīti zaudējumi. Pastāvīgs Krievijas atļauju un Eiropas transporta ministru konferences (ETMK) atļauju monitorings – nepieciešamība vai lieka birokrātiska procedūra. Ko darīt, ja atļauju nepietiek?

Moderators: Andris Lubāns

Konferences darba valodas – latviešu un krievu, dalība konferencē bez maksas, jāreģistrējas līdz 12.09.07. ieskaitot. Vietu skaits ierobežots.

Konferences dalībnieku reģistrācija – Brīvības ielā 48/50, 414.kab., fakss 67 240340 vai 67 100 635, e-pasts: [email protected]

Papildus informāciju var saņemt pa tel. 67 240 340

----------

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv