Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Notiks trešais Gaidību 4dienas seminārs

Publicēts 2009-06-19 15:48:46

Samazināt palielināt tekstu

Šā gada 25. jūnijā plkst. 11:00 restorānā „Vairāk Saules” tirdzniecības centrs „Domina” jau trešo reizi aicina mediju pārstāvjus un visas topošās māmiņas uz draudzīgu sarunu (bez dalības maksas un īpašas pieteikšanās procedūras), lai kopīgi patērzētu un uzzinātu jaunas gudrības par vienu no skaistākajiem sievietes dzīves periodiem – grūtniecības laiku. 

Trešajā tikšanās reizē „Veselības centra 4” skaistumkopšanas un medicīnas filiāles „Wellslim centra” ķermeņa estētikas speciāliste Ramona Bergfelde stāstīs par to, kā saglabāt krūšu skaistumu grūtniecības laikā un pēc tam, – par īpaši veicamajiem mājas darbiem krūšu skaistumam un pretstriju profilaksei, par izvēli no lielā kosmētisko līdzekļu klāsta, par konsultāciju nozīmi pēc dzemdībām un par krūšu ādas tvirtuma uzlabošanu bērniņa barošanas laikā un pēc tās. Savukārt par ķermeņa masāžu grūtniecības laikā pastāstīs „Taka Spa” galvenā speciāliste Laila Roga.

„HiPP” medicīnas pārstāve Dace Pūpola semināra laikā topošajām māmiņām stāstīs par zīdaiņu dzirdīšanu, par tās nepieciešamību, ūdens daudzumu un tā izvēli, savukārt topošo māmiņu un bērnu preču zīmola „Mothercare” eksperte, t/c „Domina” veikala vecākā pārdevēja Inese Erenberga atklās zīdaiņu gultiņu noslēpumus un palīdzēs neapjukt un izvēlēties atbilstošāko bērna gultiņu.

Sadaļā „Mode un stils” „ECCO Baltic” pārstāve iepazīstinās ar dažādiem apaviem un to ērtu lietošanu, kas īpaši svarīgi ir grūtniecības laikā, bet šī mēneša tējošana noslēgsies ar ambulatorās veselības aprūpes klīnikas „Premium Medical” topošo vecāku klubiņa medicīnas darbinieka uzstāšanos, turklāt ikviena topošā māmiņa varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes par viņu interesējošajiem un visnotaļ svarīgiem jautājumiem.

Pasākuma dienā visām topošajām māmiņām, kuras iegriezīsies t/c „Domina”, būs iespēja doties iepirkšanās izbraucienā ar golfa mašīnīti, aizmirstot par garajiem pārgājieniem no viena tirdzniecības centra gala uz otru, - šoferis viņas pievedīs pie pašām veikala durvīm!

Kā nebijis jaunums Latvijā topošajām māmiņām tiek piedāvāta iespēja sagatavot un t/c „Domina” bērnu preču veikalu pārziņā nodot savu raudzību dāvanu vēlmju sarakstu jeb wishlist, kas ļaus māmiņas radiem un draugiem nekļūdīgi uzzināt, kādas veltes sagatavot bērniņa raudzībām. 

„Gaidību 4dienā” līdz plkst. 16:00 topošās māmiņās varēs izmantot dažādus īpašos piedāvājumus t/c „Domina” veikalos, kā arī  iegādāties grūtnieču un bērnu preces ar līdz pat 50% lielu atlaidi.

Pasākuma vadītāja ir Gundega Skudriņa, sabiedrībā zināma stila un modes pazinēja, raidījuma „Bez Tabu Stils” žurnāliste un lieliska mamma.

„Gaidību 4dienas” atbalsta: interneta portāls „Calis.lv”, restorāns „Vairāk Saules”, ambulatorās veselības aprūpes klīnika „Premium Medical” un SIA „Althaus”.

Sekojiet līdzi informācijai: www.domina-shopping.lv/app/webroot/gaidibu4dienas/ un www.calis.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv