Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Novgoroda ieinteresēta aktīvāk sadarboties ar Latviju

Publicēts 2007-02-22 15:08:33

Samazināt palielināt tekstu

"Novgoroda ir ieinteresēta un gatava atbalstīt Latvijas uzņēmēju darbību gan pilsētā, gan apgabalā", 21.februārī, tiekoties ar Latvijas ģenerālkonsuli Ivetu Sers, uzsvēra Novgorodas apgabala gubernators Mihails Prusaks (Михаил Прусак).

Ģenerālkonsule un gubernators pozitīvi novērtēja Latvijas biznesa pārstāvju darbību Novgorodas apgabalā un vienojās, ka sadarbība jāturpina, intensīvāk attīstot projektus kokapstrādes, enerģētikas, lauksaimniecības, pārtikas rūpniecības, kā arī kultūras un tūrisma jomās.

Tiekoties ar Novgorodas apgabala gubernatora pirmo vietnieku Aleksandru Boicovu (Александр Бойцов), kā arī ekonomiskās, kultūras un tūrisma jomu atbildīgajām amatpersonām, Iveta Sers apsprieda uzņēmējdarbības vidi, kā arī Latvijas uzņēmēju intereses un iespējas tās realizēt Novgorodas apgabalā.

I.Sers kopā ar Novgorodas apgabala un Demjanskas rajona vadības pārstāvjiem apmeklēja arī a/s "Rīgas piena kombināts" filiāli "Demjanskas piena kombināts", kur iepazinās ar ražotni un degustēja rūpnīcā gatavoto produkciju. Kombināts kopš 2003.gada ražo pienu, kefīru, krējumu, biezpienu, kā arī sviestu un jogurtu.

Latvijas ģenerālkonsule Iveta Sers Novgorodu un Novgorodas apgabalu apmeklēja iepazīšanās vizītē. Ģenerālkonsuli pavadīja Latvijas uzņēmēju delegācija, kurā bija pārstāvēti kokrūpniecības, būvniecības, siltumenerģijas tehnoloģiju, transporta un loģistikas, kā arī biznesa konsultāciju nozaru pārstāvji.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Iveta Sers; Rīgas piena kombināts;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv