Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Oficiālais pārstāvis Hummer novieto zem jumta

Publicēts 2007-12-07 00:57:33

Samazināt palielināt tekstu

Pēc G.Astras ielas salona otrā stāva pārbūves darbu veikšanas, SIA "Viking Motors", kas kopš aprīļa ir vienīgais oficiālais Hummer pārstāvis Latvijā, ir radis iespēju automašīnas izvietot telpās, lai tie būtu ērtāk aplūkojami klientiem.

Salons, kurš sākotnēji tika radīts Saab un KIA tirdzniecības vajadzībām, šobrīd ir ieguvis jaunu izskatu un iekārtojumu. KIA tirdzniecība no šī gada ir pārtraukta un tā vietā pircējiem papildus SAAB tiek piedāvātas Cadillac, Cotvette un Hummer automašīnas. Otrajā stāvā vienlaicīgi var savietot līdz pat trīs Hummer automašīnām, līdzās kurām atrodas arī interesantu aksesuāru un krāsu stends.

Nav noslēpums, ka Latvijā ir vēl daži, kuri piedāvā iegādāties Hummer automašīnas, taču pirms to darīt, ir vērts padomāt par priekšrocībām, ko var dot tikai oficiālais dīleris. Neviens cits nepiedāvā Hummer automašīnām 4 gadu garantiju, jaunāko informāciju un svaigākos modeļus. SIA "Viking Motors" ir iegādājies ražotāja pārbaudītas un apstiprinātās iekārtas, kas ļauj veikt remontdarbus kvalitatīvi, turklāt izmantojāt oriģinālās Hummer rezerves daļas. Iegādājoties Hummer pie oficiālā pārstāvja, visu garantijas laiku Jūs kļūstat par programmas "Road Assistance" dalībnieku, kas nodrošina 24 stundu palīdzību uz ceļa visā Eiropā.

Hummer H1, iespējams, ir pazīstamākais no šo auto saimes, jo ar to sākās Hummer ēra, kad tika radīts pirmais Hummer armijas vajadzībām, bet tā jau ir vēsture, jo šis auto vairs netiek ražots. Pircēju izvēlei oficiālais pārstāvis "Viking Motors" piedāvā divus modeļus – Hummer H2 un H3. Hummer H2 lieliski apvieno salona komfortu ar teicamām off-road braukšanas spējām. Savukārt Hummer H3 ir jaunākais un mazākais no modeļiem un radīts, lai ar to būtu iespējams braukt plašākam lokam. Lai pārvietotos ar H3 pietiek ar "B" kategorijas vadītāja apliecību. Cena Hummer H3 nebūt nav tik augsta kā daudziem varētu šķist – auto maksā sākot no 27 055 latiem.

šī gada aprīlī SIA "Viking Motors" pārņēma visas uzņēmuma "E&S Auto" saistības Latvijas tirgū. Četrpadsmit gadu laikā uzņēmums "E&S Auto" no neliela, specializēta servisa kļuva par SAAB un KIA oficiālo dīleri. Šogad, uzsākot "Cadillac", "Hummer" un "Corvette" marku tirdzniecību Latvijā, uzņēmums ar jauno nosaukumu "Viking Motors" nolēma atteikties no KIA tirdzniecības un apkopes

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Viking Motors, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv