Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Oficiāli startējis jauns tematisks interneta projekts - forums par bērniem viņu vecākiem www.baby.lv

Publicēts 2009-11-26 23:16:04

Samazināt palielināt tekstu

Resursa saturs tiks veidots pēc principa balli vada kopiena

Rīga, 26.11.2009. Projekta www.baby.lv koncepcija paredz to attīstīt tieši kā specializētu forumu. Tas ir tieši orientēts uz topošajām māmiņām un tēviem, kā arī vecākiem, kuriem ir interesanti apspriesties par visām iespējamajām ar bērniem saistītajām tēmām. “Sākotnēji mēs fokusēsimies uz Latvijas krievvalodīgo interneta auditoriju. Tās reālo apmēru lēšam uz 30 000 cilvēku. Ideālajā variantā gribam sasniegt 2-3 tūkstošus unikālo apmeklējumu diennaktī. Pašlaik katru dienu pie mums ienāk aptuveni 300 cilvēku. Ik nedēļu šī statistika pieaug par aptuveni 50 jauniem apmeklētājiem,” pavēstīja resursa līdzdibinātājs, administrators un  tehniskais direktors Antons Ivaškovskis. Projekta www.baby.lv dibinātāji (divas privātpersonas) cer uz pašatmaksāšanos 2010. gada beigās, bet 2011. gadā - sākt gūt peļņu.

Ikvienas izmaiņas foruma saturā tiks veiktas pēc saskaņošanas ar auditoriju. “Mūziku, kā saka, pasūtīs mūsu kopiena - ja lietotājiem kaut kas ir vajadzīgs, mēs tūlīt reaģēsim uz pieprasījumu. Noteikti nesāksim veidot un uzturēt neperspektīvas sadaļas. Pāris tuvākajos mēnešos palaidīsim slēpto apakšforumu sistēmu, kurā varēs sazināties tie, kas nevēlas publiski apspriest tās vai citas tēmas. Par tādu diskusiju dalībniekiem varēs kļūt tikai pēc pārbaudītu apakšforumu lietotāju rekomendācijas. Tehniski www.baby.lv ir veidots tā, lai resurss strādātu patiesi ātri, negļukotu, nekārtos, kā arī ļautu viegli pievienot jebkādas jaunas izvēlnes. Būsim akurāti ar reklāmu, lai nepārslogotu mūsu forumu,” norādīja A. Ivaškovskis   

Tuvākā mēneša vai divu laikā www.baby.lv sāksim regulāri publicēt profesionālus rakstus par bērnu tematiku. Turklāt plānots uzsākt pieredzējuša pediatra tiešsaistes konsultācijas un atvērt citas lietderīgas opcijas.

“Mēs esam orientēti uz projekta attīstību ilgtermiņā. Saskatām labas perspektīvas šajā segmentā un esam gatavi piesaistīt gan jaunus lietotājus, gan atkarot auditoriju no jau esošajiem resursiem,” rezumēja foruma www.baby.lv līdzdibinātājs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baby.lv;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv