Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Oktobra sākumā vairākām skolotāju grupām Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļa Papardes stacijā uzbrukusi vietējā laupītāju banda

Publicēts 2009-10-16 01:52:25

Samazināt palielināt tekstu

13.10.2009

Izglītības iestāžu pārstāvji neko nenojauzdami devās ikgadējā skolotāju dienas ekskursijā ar vilcienu Gulbene - Alūksne, kad pēkšņi netālu no Papardes stacijas divas bruņotas personas ielauzās vilcienā ar acīmredzamu nolūku aplaupīt jau tā paputinātos skolotājus. Laupītāji pārbaudot vilciena pasažieru mantas ar skumjām secināja, ka tik nabadzīgus laupāmos vēl savos mežos tie nebija manījuši, tāpēc pārbiedētajiem skolotājiem likuši paklausīgi sekot tiem līdzi uz mežu, lai iesaistītu savā bandā.

Kā atzina viens no laupītājiem, tas esot raksturīgi, ka „ir divas atsevišķas grupas – cilvēki un skolotāji”. Neskaties uz to, izglītības pārstāvji godam izturēja visus laupītāju uzliktos pārbaudījumus, par to no bandītiem iegūstot iespēju nobaudīt „Bānīša nikno” dzērienu un īstu laupītāju putru. Apmēram pēc pusotras stundas grūtu pārbaudījumu, bānīša laupītāji secināja, ka izglītības nozarē vairs nav ko zagt un ar laba vēlējumiem atlaida skolotājus brīvībā. 

Kā pastāstīja uzņēmuma SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” izpilddirektors D. Bušs, „laupītāji Papardes mežā ir patstāvīgi iedzīvojušies. Tie ir labdabīgi, taču pēdējā laikā tie sāk paplašināt savu darbību, arī viņiem grūti laiki. Tāpēc visi kam ir vēlme palīdzēt laupītāju ģimenei un pie reizes gūt neaizmirstamus piedzīvojumus, laipni aicināti apmeklēt Gulbenes – Alūksnes bānīša laupītāju šovu.”

Gulbenes – Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu pasažieru dzelzceļš Baltijā, kas braucienos dodas katru dienu. Būvēts 1903. gadā un pasludināts par valsts nozīmes kultūras pieminekli, tas pārvadā gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus. Bānītis tūristiem piedāvā ne tikai izbaudīt lielā dzelzceļa mazo brāli – šaursliežu dzelzceļu, bet arī vairākus izklaidējošus šovus, apskatīt dažādus eksponātus un pašiem izbraukt ar rokas un motordrezīnu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gulbenes – Alūksnes bānītis, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv