Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Uzturs

Olīvu paradīze interjera un delikatešu centrā mc2

Publicēts 2007-06-13 11:10:59

Samazināt palielināt tekstu

No 15.-17.jūnijam delikatešu tirgus Gastronome mc2 Krasta ielā 68a iepazīstinās ar olīvu un olīveļļu daudzveidību. Interesenti tiek aicināti nogaršot 25 dažādu olīvu veidus, vairāk kā 15 atšķirīgas olīveļļas un sajust to atšķirību nianses.

Vēl nesen olīvas Latvijā bija retums un tās pazina tikai nedaudzi. Šodien olīvas ir viena no populārākajām uzkodām banketu vai viesību galdiem un lieliski papildina vakaru ar vīnu.

Gastronome speciālisti piedāvās nobaudīt grieķu kalamatu, lielās zaļās olīvas ar kauliņiem, Bella di Cerignola, Melnās un sulīgās itāļu olīvas, fanču Lucques, Coguillos un citas delikateses no Itālijas, Francijas, Spānijas un Grieķijas. Olīvu šķirne nosaka, cik lielas un treknas tās būs, vai tās būs paredzētas ēšanai vai eļļai.

Olīveļļu plašais sortiments pārsteigs pat tos, kam olīveļļa jau kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu virtuvē. Tā ir vesela pasaule, ko iepazīt. Aromātiskā Sicīlijas, rīdzinieku iecienītā Ligūrijas, piesātināti bieza, ar ziedu smaržu vai gaisīgi viegla olīveļļa, kuru nianses var sajust nobaudot to garšu, aromātu, novērtējot dzidrumu un krāsu. Olīveļļai ir daudz labu īpašību, kas mudina to lietot ikdienā aizvien vairāk. Daudzās diētās no taukvielām tieši olīveļļa tiek ieteikta lietošanai. Tā satur E, A un K vitamīnus, kā arī mazina "sliktā" holesterīna daudzumu asinīs, mazina risku saslimt ar vēzi, sirds un onkoloģiskām saslimšanām.

Mūsu speciālisti un profesionālie pārdevēji ieteiks atbilstošāko olīveļļu salātiem, cepšanai, jūras veltēm, pastai vai cietiem ēdieniem.

Atnāciet, nogaršojiet un izvēlieties interjera un delikatešu centrā mc², Krasta ielā 68a

Mājaslapas: www.reaton.lv; www.mc2.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv