Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Panamera atkal apvieno Porsche un Pirelli

Publicēts 2009-05-19 13:09:14

Samazināt palielināt tekstu

18.05.2009

Pirelli un Porsche sadarbība tehnoloģiju jomā turpina attīstīties kopš parādījās jaunais sporta auto Panamera, kurš gan vasaras, gan ziemas sezonā tiks aprīkots ar Pirelli riepām.

Siltākam laikam ir izvēlētas UHP klases Pirelli P Zero riepas, bet laika periodam no oktobra līdz maijam, kā arī vissliktākajiem laika apstākļiem – Pirelli Winter Sottozero Series II  - arī no Ultra-High Performance klases.

Pirelli Pzero

Pirelli PZero riepas domātas, lai izdabātu visprasīgākā sportiska stila auto vadīšanas piekritējam drošības un komforta ziņā. Šīs riepas ir ieguvušas deviņas no desmit godalgām visstingrākajos un visprestižākajos starptautiskajos testos 2208. un 2009. gadā. Pateicoties komfortam, drošumam un lieliskām gaitas īpašībām, Pirelli PZero ir izvēlējušies tādi ražotāji kā Ferrari, Lamborghini, Audi, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar, Mercedes, Alfa Romeo, Porsche un BMW savu automašīnu sākuma komplektācijai. Tehnoloģiskajā ziņā šis ir visprogresīvākais Pirelli produkts, un auto vadītāji var būt pārliecināti, ka pat visātrākajos izbraucienos viņiem tiks nodrošināts pats augstākais komforta un drošības līmenis. Jaunākās tehnoloģijas, kuras tika izmantotas PZero radīšanā, aizstāv 5 ekskluzīvi patenti. Tas attiecas gan uz protektora zīmējumu, gan gumijas maisījuma sastāvu, gan uz atjaunoto riepu konstrukciju.

Pirelli Winter Sottozero Series II

Galvenās Pirelli ziemas riepu īpatnības – drošība un uzticamība uz jebkura ceļa seguma jebkādos laika apstākļos, kas ir raksturīgi aukstajiem gadalaikiem, pazemināts degvielas patēriņš un kaitīgo emisiju daudzums. Pagājušajā gadā ziemas riepu saimi papildināja jaunās Pirelli Winter Sottozero Series II riepas, un arī šogad ir gaidāmi jaunumi, lai apmierinātu augošās auto vadītāju un ražotāju vajadzības.

Pirelli Winter Sottozero Series II – tās ir augstvērtīgas UHP klases riepas, kas īpaši izstrādātas visprasīgākajiem auto vadītājiem un  īpaši piemērotas vissliktākajiem ziemas apstākļiem. Pateicoties gaitas īpašību sabalansētībai, tās spēj lieliski nodrošināt saķeri ne tikai uz sniega un ledus, bet arī salā, uz dubļainiem, slideniem ceļiem un pie viszemākajām    temperatūrām. 

Kompānija „Latakko” ir koncerna Pirelli ekskluzīvais pārstāvis. Sākot jau ar 2001.gadu kopīgi ar „Pirelli” uzņēmums „Latakko” nodarbojas ar franšīzes tīkla „PirellI Key Point” (specializēto riepu autocentru un veikalu) attīstību Latvijā. Šobrīd „Pirelli Key Point” tīkls sastāv no 22 veikaliem - autocentriem, kas pārklāj visu Latvijas teritoriju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latakko, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv