Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Par Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāju ievēl Ingu Bērziņu

Publicēts 2007-11-29 12:21:31

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 29. novembrī, Kuldīgas pilsētas domes sēdē tika ievēlēta jauna Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

No 10 Kuldīgas domes deputātiem, kuri bija ieradušies uz sēdi, par viņu aizklātā balsošanā savas balsis atdeva visi 10 tautas kalpi. Par Kuldīgas domes priekšsēdētāja vietnieku vienbalsīgi ievēlēja Kuldīgas slimnīcas vadītāju Ivaru Eglīti.

"Labi iesāktie darbi Kuldīgā tiks turpināti," norādīja jaunievēlētā Kuldīgas domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa. Līdzšinējā Kuldīgas domes politika, kas vērsta uz pilsētas attīstību, tiks turpināta.

Inga Bērziņa Kuldīgas domē ievēlēta no Tautas partijas saraksta. I. Bērziņa pirmoreiz par Kuldīgas domes priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta pēc 2001. gada vēlēšanām, atkārtoti pēc 2005. gada vēlēšanām. Līdz šim viņa vadījusi domes Attīstības komiteju un Kuldīgas pilsētas Būvniecības komisiju un domes konkursu komisiju. I.Bērziņa sevi pierādījusi kā profesionāle pilsētas plānošanas, investīciju un attīstības projektu izstrādes un vadības jomā. Pateicoties I.Bērziņas vadītajai Kuldīgas rajona attīstības aģentūrai, izstrādāti Kuldīgas attīstībai būtiski projekti. I.Bērziņa pamatdarba vieta no 2000. gada līdz šim brīdim bija Kuldīgas rajona padomes Kuldīgas attīstības aģentūra, kur viņa pildīja vadītājas pienākumus, no 1998. līdz 2000. gadam Kuldīgas rajona padomes reģionālās attīstības nodaļas vadītāja, no 1997. līdz 2000. gadam Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas ekonomikas docētāja, 2000. gadā Kuldīgas rajona statistikas nodaļas vadītāja vietniece tautas skaitīšanas jautājumos, no 1994. līdz 1997. gadam V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja, direktora vietniece komercizglītībā, no 1984. līdz 1994. gadam ģeogrāfijas skolotāja Rīgas Angļu ģimnāzijā. I. Bērziņai ir Latvijas Universitātē iegūts ģeogrāfijas maģistres diploms.

Kā jau ziņots, līdzšinējais Kuldīgas domes priekšsēdētājs Edgars Zalāns 14. novembrī iesniedza domei iesniegumu par deputāta mandāta nolikšanu uz laiku un iesniegumu par Kuldīgas domes priekšsēdētāja pilnvaru izbeigšanu, jo 8. novembrī E. Zalānu Saeima apstiprināja par reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru.

Nākamā deputāte, kuras mandāts šodienas Kuldīgas domes sēdē tika apstiprināts, ir no Tautas partijas saraksta ievēlētā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Kuldīgas nodaļas vadītāja, Kuldīgas pilsētas domes dzīvokļu komisijas priekšsēdētāja Lidija Petrevica. Kuldīgas domē darbojas 11 tautas priekšstāvji, no kuriem 8 ir Tautas partijas, pa vienam no "TB/LNNK", LSDSP un partijas "Jaunais laiks".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kuldīga; Inga Bērziņa;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv