Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Pārtikas padomes sēdē pārrunās iestāžu un organizāciju paveikto un šā gada uzdevumus

Publicēts 2007-03-21 15:58:42

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 22.martā, Zemkopības ministrijā notiks Pārtikas padomes sēde, kuras darbu vadīs zemkopības ministrs Mārtiņš Roze. Sēdē tiks uzklausīti pārtikas uzraudzības iestāžu un sabiedrisko organizāciju ziņojumi par pērn paveikto, kā arī pārrunāti šā gada uzdevumi.

Sanāksmē paredzēts izskatīt Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas ziņojumu par 2006.gada darbības rezultātiem un plānotajām aktivitātēm 2007.gadā. Sēdes dalībnieki arī tiks iepazīstināti ar Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) 2007.gada Valsts uzraudzības un kontroles programmas projektu. Tāpat tik izklausīta informācija par Zemkopības ministrijas 2006.gadā izstrādātajiem un pieņemtajiem, kā arī 2007.gadam plānotajiem normatīvajiem aktiem pārtikas aprites jomā.

Pārtikas padomes sēdes gaitā plānots apstiprināt Ūdens resursu un tehnoloģiju padomes sastāvu, kā arī tās uzdevumus. Ūdens resursu un tehnoloģiju padome izveidota, lai nodrošinātu vides aizsardzības ūdens sektora politikas dokumentu sagatavošanu un pilnveidošanu, kā arī, lai koordinētu ar upju baseinu apgabalu pārvalžu un upju baseinu apgabalu konsultatīvo padomju izveidošanu un darbu saistītos jautājumus.

Bez tam sanāksmē spriedīs par Pārtikas padomes 2007.gadam izvirzītajiem uzdevumiem un prioritātēm.

Padomes sēdē piedalīsies Pārtikas padomes locekļi – ministriju un nozares institūciju speciālisti, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji un uzņēmēji. Pārtikas padomes priekšsēdētājs ir zemkopības ministrs Mārtiņš Roze.

Pārtikas padomes sēde notiks Zemkopības ministrijā, Republikas laukumā 2, 23.stāva zālē pulksten 10.00.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; Pārtikas padome;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv