Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Pasaules labākie basketbola akrobāti - Crazy Dunkers® - pirmo reizi Latvijā!

Publicēts 2007-02-20 08:00:55

Samazināt palielināt tekstu

Šā gada 1. aprīlī Arēnā Rīga ar a/s Hansabanka atbalstu uzstāsies basketbola akrobāti Crazy Dunkers®, kuriem pieder arī divi iespaidīgi Ginesa pasaules rekordi – bumbas trieciens grozā no augšas no 6,2 metru attāluma un 17 salto 30 sekundēs. Biļešu tirgošana tiks uzsākta, sākot ar 16. februāri.

Crazy Dunkers® ir uzstājušies vairāk kā 1000 šovos visā pasaulē, tai skaitā Nacionālās Basketbola asociācijas čempionātā, Olimpiskajās spēlēs, Pasaules futbola čempionātā, lielākajos tenisa turnīros, dažādos Eiropas, Āzijas, Ziemeļ- un Dienvidamerikas un pat Āfrikas basketbola turnīros, un citos vērienīgos sporta un izklaidējošos pasākumos. Crazy Dunkers® šobrīd tiek uzskatīti par pasaules vadošo basketbola un akrobātikas komandu pasaulē.

Kopš vispasaules atzinības iegūšanas ir bijuši neskaitāmi mēģinājumi radīt līdzīgus šovus, turklāt, nelikumīgi izmantojot arī pašu grupas nosaukumu, tādēļ jāpiebilst, ka īstie un vienīgie Crazy Dunkers® ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā viesosies pirmo reizi.

1. aprīlī Arēnā Rīgā darbībā ar basketbola bumbām būs redzami 6 akrobāti, kuriem neticamos augstumos palīdzēs nokļūt vairāki mini-tramplīni. Crazy Dunkers® Latvijas publikai gandrīz 2 stundas ilgajā šovā sola neredzētu basketbolu, reibinošu akrobātiku, jautri pavadītu laiku un pārsteigumus skatītājiem!

Īpaši Crazy Dunkers® šovam Arēnā Rīga savu dalību apstiprinājusi arī vienīgā sieviete pasaulē, kura vienlaicīgi prot driblēt 6 basketbola bumbas, un tā ir latviete – Ilze Luneau! Kādreizējā latviešu basketboliste, kura kopš 1993. gada dzīvo ASV, kopā ar ģimeni ir izveidojusi lielisku basketbola šovu, un Arēnā Rīga daļu no tā demonstrēs kopā ar savām 4 un 6 gadus vecajām meitām. Ilze uzstājusies gan NBA, WNBA čempionātu starplaikos.

Biļetes uz vērienīgo pasākumu, sākot ar 16. februāri, būs iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena – Ls 3 līdz Ls 5. Sīkāka informācija par šovu – www.crazydunkers.fr. Organizē pro[d]aktiv – www.prodaktiv.lv. Atbalsta – AS Hansabanka – www.hansabanka.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Prodactiv; Crazy Dunkers; Arēna Rīga;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv