Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Pasliktinoties kriminogēnajai situācijai mājoklis jāsargā rūpīgāk

Publicēts 2009-07-06 14:10:27

Samazināt palielināt tekstu

Ņemot vērā šī brīža ekonomisko situāciju, aizvien nozīmīgāka kļūst sava mājokļa pasargāšana no zagļu ielaušanās – vislabāk to darīt, laicīgi norošinot tā vājākās vietas – durvis un logus – ar attiecīgām drošības sitēmām.

"Slikti, ka cilvēki par drošību sāk domāt tikai tad, kad jau ir apzagti. To tomēr vēlams darīt laicīgi, kaut vai nodrošinoties ar pamatlietām, kas pasargās mājokli pat ļoti efektīvi. Pie tam tas nemaksā miljonus," norāda SIA ANKO Security pārdošanas menedžeris Vladimirs Anšēvičs. Šobrīd populārākās aisardzības sitēmas ir logu aizsardzība un ASSA slēdzenes ar 5 gadu garantiju. "Būtībā šīs slēdzenes cilvēks uzliek vienreiz, bet tās kalpos visu dzīvi. Pie tam zagļi arī redzot, ka Jūsu durvīs ir īpašās slēdzenes, labāk dosies citur, kur slēdzenes ir vienkāršākas. Kopš 1997. gada mēs strādājam ar ASSA. Neviens mūsu klients nav ticis apzagts, uzlaužot durvis," uzsver  Vladimirs Anšēvičs. Savukārt ABUS logu aizsardzības sitēmas palīdz nosargāt mājokli no zagļu ielaušanās no ārpuses, pluss papildus drošībai noderīgi ir pārklāt logu stiklus ar plēvi, lai pasargātu tos no izsišanas. Lai iekļūtu mājoklī pa logu ar šādu nodrošinājumu, nepieciešamas kā minimums 30 minūtes, kāmēr parastus plastikāta logus zagļi atver vidēji 1 – 2 minūtēs.

Uzņēmums "ANKO Security" ir viena no vecākajām atslēgmeistaru firmām Latvijā, kas ir dibināta 1991. gada 28. jūnijā. Firmas ANKO Security dibinātājs ir Igors Anšēvičs. Uzņēmuma darbības pamatprincipi ir saistīti ar jaunāko drošības un slēdzeņu tehnoloģiju ieviešanu, kas nodrošina ne tikai paaugstināta līmeņa aizsardzību, bet ir arī viegli un vienkārši izmantojamas un apkalpojamas. Firmas mugurkauls ir augsti kvalificēti atslēdznieki - atslēgu meistari, kas spēj saskaņā ar specifikāciju uzprojektēt, sakomplektēt un arī apkalpot jebkuru ēkas slēgšanas sistēmu. Viens no mūsu uzņēmuma profesionalitātes rādītājiem ir nopelnītais gods saukties par "ASSA SECURITY CENTER" , kas dod iespēju uzstādīt slēgšanas sistēmas un pēc tam tās apkalpot Latvijā stratēģiski svarīgos valstiskas nozīmes objektos. SIA ANKO Security ir arī reģistrējis preču zīmi "Zādzību novēršanas konsultāciju centrs"®, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 136. Šajā centrā ikdienas klientiem tiek organizēti bezmaksas semināri par dažādu slēgšanas sistēmu pareizu ekspluatāciju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ANKO Security, SIA;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv