Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Patīkamās cenas pirmajā dienā piesaistījušas vairāk kā 11 tūkstošus

Publicēts 2009-10-16 01:47:02

Samazināt palielināt tekstu

13.10.2009

8. oktobrī, kad iepirkšanās centrs (i/c) Olimpia ir sāka piedāvāt patīkamo cenu zonas lielākajā daļā savu veikalu, jauno koncepciju aplūkojuši 11 500 iepirkšanās centra apmeklētāji.

Pirmajā patīkamo cenu darbības dienā arī pircēji atzinīgi novērtēja jauno dizainu un koncepciju. Jau iepriekš ziņots, ka iepirkšanās centrs (i/c) Olimpia maina koncepciju un patērētājus turpmāk iepirkšanās centrā gaidīs patstāvīgas patīkamo cenu zonas 58 veikalos. Tā saucamā "patīkamo" cenu koncepcija nosaka, ka gandrīz visos veikalos būs patstāvīgas atlaižu zonas, kuros būs tādi piedāvājumi, kādi lielākoties nebūs citos tīklu veikalos.

Pats svarīgākais, ka atlaides un akcijas būs patstāvīgi, tāpēc katru reizi apmeklējot i/c Olimpia, pircēji būs droši, ka šeit varēs atrast īpašas, nomierinošas cenas, kā arī preču līnijas par pieejamākām cenām. Lielākie nomnieki, kas atbalsta šo koncepciju ir veikali KristiAna, Seppala, Reserved, Colloseum, Sport 2000, BIK BOK, CUBUS, ALAN DEKO,  Euroskor, Pasaules Optika, Jahonts. Šobrīd plānots, ka patīkamās cenas i/c Olimpia veikalos pircējus nomierinās vismaz tuvākos trīs gadus. Šī ir pirmā šāda veida koncepcija tirdzniecības centram Latvijā, kas izstrādāta balstoties uz patērētāju paradumu izmaiņām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv