Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Pēc policijas darbinieku prasības apcietināta persona, kura tiek turēta aizdomās par uzņēmēja slepkavību

Publicēts 2007-04-18 16:47:01

Samazināt palielināt tekstu

Aizvadītā nedēļā pēc Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieku prasības, par 1965.gadā dzimušā uzņēmēja slepkavību, Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika apcietināts 1982.gadā dzimis vīrietis.

VP Preses un sabiedrisko attiecību birojs savulaik jau informēja, ka 2004.gada 10.augustā Rīgā, Brīvības gatvē tika uzspridzināta automašīna "Mercedes Benz G500" un sprādziena rezultātā gāja bojā 39 gadus vecs uzņēmējs un divas personas guva smagus miesas bojājumus.

Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, uz aizdomu pamata par līdzdalību nozieguma organizēšanā par aizdomās turēto tika atzīts 1982.gadā dzimis vīrietis, kuram 2007.gada 11.aprīlī Vidzemes priekšpilsētas tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Sadarbībā ar Valsts ieņēmuma dienesta (VID) Muitas Kriminālpārvaldes darbiniekiem tika noskaidrots, ka apcietinātais ir saistīts arī ar narkotisko vielu nelegālu apriti. Sankcionētas kratīšanas laikā šā gada 7.martā viņa dzīvesvietā bija atrastas narkotiskās vielas – marihuāna un heroīns.

Šobrīd ONAP darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu ar mērķi noskaidrot citus iespējamos noziedzīgā nodarījuma līdzdalībniekus un apcietinātās personas saistību ar citiem noziedzīgie nodarījumiem.

Krimināllikuma 117.panta 3.daļā "Par slepkavību, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā", paredzēts sods - mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv