Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Pēc vērienīgām pārmaiņām tiks atvērts „Raibais suns” Siguldā

Publicēts 2009-06-10 10:20:03

Samazināt palielināt tekstu

08.06.2009

Ceturtdien, 11. jūnijā, pēc trīs mēnešu ilgas rekonstrukcijas tiks atklāts siguldiešu un tūristu iecienītais tirdzniecības centrs "Raibais suns". Centru skārušas vērienīgas pārmaiņas gan telpu izvietojumā, gan nomnieku sastāvā. Būtiskākās izmaiņas piedzīvojis centrā esošais pārtikas veikals ELVI, kas tagad ir uz pusi lielāks un piedāvās veikalā vēl nebijušus pakalpojumus.

Tirdzniecības centrs "Raibais suns" tika paplašināts, rekonstruēta tirdzniecības centra fasāde, pilnībā pārmainīts centra iekšējais plānojums, izveidojot apļveida veikalu izkārtojumu ar eleganti gaumīgu galerijas tipa interjeru. Vērienīgas pārmaiņas veiktas satiksmes plūsmas organizēšanā, labiekārtotas autostāvvietas, izveidota piebūve noliktavu vajadzībām - reorganizējot centru domāts gan par apmeklētāju, gan darbinieku ērtībām. Tā, ka „Raibais suns” atrodas Vidzemes šosejas malā un ir iecienīta iepirkšanās vieta ne vien siguldiešiem, bet arī tiem cilvēkiem, kas savās ikdienas gaitās dodas cauri Siguldai, tirdzniecības centrā pēc rekonstrukcijas padomāts gan par to, lai cilvēki var nopirkt visu sev ikdienai vai tālākam ceļam nepieciešamo, gan par kvalitatīvu ēdināšanu un labierīcībām. Pēc jaunas koncepcijas pilnībā rekonstruēta ELVI kafē, tāpat strādās gan centrā jau iepriekš bijušie lielveikali – ELVI, Drogas, gan arī jaunas tirdzniecības vietas.

Atjaunotā „Raibā suņa” atklāšanas diena un tuvākās nedēļas paredzētas kā mazi pilsētas svētki siguldiešiem ar dažādiem īpašiem piedāvājumiem visai ģimenei.  Pie „Raibā suņa” darbosies amatnieku tirdziņš, kurā varēs iegādāties tāšu cibas, rotaslietas, interesantus traukus, ādas suvenīrus un dažādus citus daiļamata meistaru darinājumus. Bez tam katrs interesents pats varēs pagatavot savu Siguldas spieķi.

Tiem, kas Siguldas veikalā būs iebraukuši no citām Latvijas malām, lieti noderēs tirdzniecības centrā organizētās Siguldas tūrisma dienas „Tepat līdzās!”, kur varēs iepazīties ar Siguldas puses tūrisma objektiem, izmantot dažādus īpašos piedāvājumus no vairāk kā desmit apskates un atpūtas vietām Siguldas apkārtnē, bet mazākie tūrisma dienu viesi varēs izmēģināt Reiņa trases sagādāto batutu.

 Bērni tirdzniecības centra atvēršanas dienā varēs darboties seju apgleznošanas darbnīcā vai uzgleznot savu Raibo suni. Čaklo roku darbnīcā gan mazie centra apmeklētāji, gan viņu vecāki varēs iemēģināt roku veiklību kreļļu vēršanā, Jāņu vainagu pīšanā, papīra locīšanā un dažādos citos arodos. Tirdzniecības centrā darbosies arī atrakcija „Bundžu karalis” un bumbu baseins mazākajiem centra apmeklētiem. Visu nedēļas nogali centrā dzīvosies un ar saldiem pārsteigumiem viesus priecēs arī zaļie Elvīši. Raibā Suņa fotostūrītī visa ģimene varēs sagādāt atraktīvas bildes savam albumam.

 Atklāšanas dienā tiks uzsākts arī fotogrāfiju konkurss „Mans raibais draugs”, kura laikā līdz 19. jūnijam katrs centra apmeklētājs aicināts  atnest sava raiba suņa foto uz preču veikalu „Zoocentrs”. 20. jūnijā kopā ar Gunti Skrastiņu tiks noskaidrots, kurš laimēs „Zoocentra” sarūpētās balvas desmit dažādās nominācijās.

 Atvēršanas svētki ilgs līdz par Līgo vakaram – 23. jūnijam. Pilnu pasākumu programmu var atrast www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv