Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Pieaug labdarības akcijas "Lai mūziku sadzird visi!" atbalstītāju skaits

Publicēts 2009-08-12 13:47:11

Samazināt palielināt tekstu

„Mūzika ne tikai audzina cilvēku, piedodot raksturam cēlumu. Tā ir arī veselības dziedniece.”
Vladimirs Behterevs

Latvijas Radio rīkotā labdarības akcija „Lai mūziku sadzird visi” mūsdienīgu dzirdes aparātu iegādei bērniem no maznodrošinātām ģimenēm uzņem apgriezienus, piesaistot aizvien vairāk atsaucīgus cilvēkus.  Akciju atbalsta arī tie, kuriem šodien ir īpaši grūti laiki – pensionāri, studenti, ārsti. Bērniem ir radusies cerība, ka sapnis piepildīsies - viņi spēs dzirdēt mammas balsi, mūzikas skaņas, viņi varēs justies līdzvērtīgi saviem vienaudžiem.

Mūsu akciju ir atbalstījuši Latvijas populārākie mūziķi, kuru sniegto koncertu varēs dzirdēt 1.septembrī plkst.17.00 Latvijas Radio 4 – Doma laukums ēterā un redzēt Latvijas Televīzijas 7.programmā. Labdarības koncertā piedalīsies Intars Busulis, Ilona Bagele, Sergejs Jēgers, grupas „Cosmos” un „Melo-M”, un citi.

Labdarības koncerta dalībnieks Intars Busulis skaidro savus uzskatus par mūzikas lomu bērnu attīstībā šādi: „Mūzika ir visdziedējošākā procedūra, spēka avots pēc tam lielam izaugot. Esmu manījis, ka tie bērni, kuriem dzied šūpuļdziesmas, ir citādāki, nekā tie, kuriem tās nedzied. Tās ir vērtīgākās un dziedējošākas, nekā  jaunas, skaistas drēbītes vai rotaļlietas. Tā ir uzmanība. Tas ir daudz intīmāk.”

Kārlis Auzāns no  grupas „Melo-M” par piedalīšanos šajā akcijā stāsta: „Čellu trio "Melo- M" jau agrāk piedalījies dažādos labdarības pasākumos, bet 1. septembra koncertu gaidām īpaši. Mūsuprāt, skaņas un  mūzika piedod dzīvei krāsas un palīdz veidot personību jau no agras bērnības. Mūzika mēdz būt gan optimisma avots, gan patvērums, turklāt tā veicina arī domāšanu un intelektuālo izaugsmi. Tieši tāpēc ir svarīgi to iepazīt jau bērnībā, jo gan dziedāšana, gan instrumentu spēle un pat vienkārša mūzikas klausīšanās ir intelektuāls darbs, kas veicina personības  izaugsmi un ļauj  sasniegt mērķus arī citās dzīves sfērās. Tādēļ mums ir svarīgi dot savu artavu darbā, kas ļaus daudziem bērniem to sadzirdēt.”

Labdarības koncerta ieraksts notiks 20.augustā plkst. 13:30 Latvijas Radio 1.studijā. Mēs aicinām dzīvās skaņas cienītājus atbalstīt akciju ar saviem ziedojumiem un aplausiem. Vietu rezervēšana pa tālruni  29268489. Vietu skaits ir ierobežots - tikai 100 vietas.

Akcijas organizatori – Latvijas Radio sadarbībā ar biedrību „Jauniešu konsultācijas”, Rietumu bankas Labdarības fondu, LTV7 un interneta portālu „Delfi” – aicina nebūt vienaldzīgiem un kopīgiem spēkiem ziedot naudu moderno dzirdes aparātu iegādei bērniem no maznodrošnātām ģimenēm.

Piezvanot pa telefonu 90 00 64 84, jūs ziedosiet 1 latu.

Ziedojumus iespējams pārskaitīt uz bankas kontu:
Bankas konts: LV68 RTMB 0000 6008 0405 5
Saņēmējs: Biedrība „Jauniešu konsultācijas”, reģ.nr. 40008080080

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Labdarība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv