Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Uzturs

Piena produktu degustācijas mc2

Publicēts 2007-09-18 23:48:34

Samazināt palielināt tekstu

No šī gada 21.- 23. septembrim Interjera un delikatešu centrā mc² notiek piena produktu degustācijas. Šajās dienās centrā būs apskatāms un nobaudāms īpaši plašs piena produktu piedāvājums. Vairāk kā 20 veidu jogurtu un sviests no Francijas. Veselīgie piena produkti no Bioloģiskās saimniecības "Ķeipenes pagasta piensaimnieku sabiedrība".

Francijas piena produktus raksturo īpaša garša un vērtīgo uzturvielu saturs. To nodrošina Francijas klimatiskie apstākļi un saulainās ganību pļavas. Delikatešu tirgus Gastronome piedāvājumā ir vairāk kā 20 veidu jogurtu ar tradicionālām kā arī izteikti oriģinālām garšām- rabarbers, vīģe, kļavu sīrups un jogurts ar pekanriekstiem. Piedāvājumā jogurti ar dažādu tauku saturu (no 0,5% - 9% un vairāk).

Degustācijai tiks piedāvāts franču mazpilsētā Isinjē ražotais pasaulslavenais sviests. Šī produkta dabīgi zeltainā krāsa un vieglā garša ir meistardarbs, kura radīšanā neizmanto tradicionālās metodes – sviestu ražo bez sūkalu, mākslīgu krāsvielu un antioksidantu pievienošanas. Būs iespēja nobaudīt 3 veidu sviestu- sāļu, vidēji sāļu un nesāļu.
Degustējamo piena produktu klāstā arī produkti no aitas un kazas piena, kas īpaši svarīgi cilvēkiem ar alerģisku reakciju uz govs piena produktiem.

Pasākuma apmeklētajiem būs iespēja konsultēties ar Latvijas bioloģisko lauksaimniecību asociācijas Piena grupas vadītāju Ivetu Liniņu par bioloģisko piena produktu veselīgajām īpašībām. Pasākuma laikā pēc īpašas receptes tiks gatavots "Fitgurts". Jaunais piena dzēriens satur vitamīnus un cilvēkam nepieciešamo olbaltumvielu dienas devu. Tas uzlabo imunitāti. Lietojams bērniem no zīdaiņa vecuma. Latvijas bioloģisko piena produktu piedāvājumā arī biezpiens ar apelsīna un ķiršu piedevu, kā arī ar dažādu tauku saturu.

Konsultāciju laiki:
21.septembrī no plkst.12.00- 18.00;
22.septembrī no plkst.11.00- 19.00;
23.septembrī no plkst.11.00- 15.00.

Kad: No 21.-23.septembrim
Kur: Interjera un delikatešu centrā mc², Krasts ielā 68a

Mājaslapas: www.reaton.lv ; www.mc2.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv