Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvāts ātrais kredīts līdz 1000 latiem

Publicēts 2009-11-09 20:03:51

Samazināt palielināt tekstu

06.11.2009

Rūpējoties par saviem klientiem, „Open Credit” ātri iemantojis daudzu Latvijas iedzīvotāju uzticību. Veidojot ilgstošas attiecības un veicinot abpusēju lojalitāti, mēs varam atļauties spert soli, kuru nav uzdrošinājušies veikt citi ātro kredītu izsniedzēji Latvijā, piedāvājot saviem klientiem aizņemties līdz 1000 latiem stundas laikā. Tas ir ātrākais un modernākais risinājums kreditēšanas tirgū, dodot iespēju saņemt naudu Jūsu kontā stundas laikā, slēdzot attālinātu kreditēšanas līgumu.

Mūsu panākumu pamatā ir mūsdienīgi risinājumi un spēja pielāgoties klientu vajadzībām. Viens no galvenajiem klientu piesaistes principiem ir kvalitatīva klientu apkalpošana, tādēļ mēs esam rūpīgi domājuši par to, lai savus pakalpojumus padarītu maksimāli pieejamus katram klientam un reģistrēšanās process būtu pēc iespējas vienkāršāks un saprotamāks.

„Open Credit” ar katru klientu strādā atsevišķi, piemeklējot viņam izdevīgāko un ērtāko kredītpakalpojumu, tādēļ lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams reģistrēties kompānijas mājas lapā www.opencredit.lv. Pēc Jūsu kredīta pieteikuma saņemšanas, mēs varēsim izvērtēt cik liels kredīts un uz cik ilgu termiņu Jums ir pieejams, un izveidosim visizdevīgāko kredītpiedāvājumu.

Ja klients laicīgi atmaksājis aizdevumu, tad nākamreiz viņam ir iespēja aizņemties lielāku summu, jo automātiski tiek palielināts viņa kredītlimits. „Open Credit” ir divreiz palielinājis līdz šim pieejamo maksimālo kredītlimitu kompānijas pastāvīgajiem klientiem. Tagad stundas laikā iespējams aizņemties līdz pat 1000 latiem. Tā mēs pierādām savu lojalitāti un ceram, ka mūsu klienti to pratīs novērtēt, aizņemoties atbildīgi.

Pieteikties „Open Credit” kredītam ir pavisam vienkārši! Viss, kas vajadzīgs kredīta saņemšanai ir dators, internets un konts kādā no Latvijas bankām. Ja nepieciešami papildus līdzekļi Jūsu vēlmju īstenošanai, tad „Open Credit” ir labākā izvēle, jo piedāvā lielisku risinājumu īslaicīgam naudas aizņēmumam. Tas ir ātrākais aizdevums internetā, kas domāts nelielu izdevumu segšanai.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kredīts; Ātrais kredīts; Kredīts bez ķīlas; Kredīts internetā; Open Credit;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv