Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Portāls citakekava.lv atklāj sludinājumu sadaļu

Publicēts 2009-10-27 15:47:32

Samazināt palielināt tekstu

2009. gada 26. oktobris.

Informāciju sagatavoja: Ansis Garda, biedrības „Cita Ķekava” valdes priekšsēdētājs.

Sākot ar 26. oktobri, populārākais Ķekavas novada portāls citakekava.lv apmeklētājiem piedāvā jaunu pakalpojumu – sadaļu „Sludinājumi”, kurā ikviens interesents var ievietot bezmaksas sludinājumu tādās kategorijās kā Darbs, Transports, Nekustamais īpašums, Celtniecība, Elektronika, Mājai, Bērniem, Drēbes, Dzīvnieki uz Izklaide.

„Portāla citakekava.lv sludinājumu sadaļa ir laba alternatīva Ķekavā tik ļoti izplatītajiem sludinājumu dēļiem, uz kuriem brīžiem ir izvietots tik liels daudzums informācijas, ka sludinājumu lapiņas tiek līmētas viena virs otras,” stāsta viens no portāla veidotājiem Edgars Zālītis.

Savukārt sludinājumu sadaļas autors Edgars Starķis uzskata, ka tā ir izstrādāta atbilstoši mūsdienīga interneta lietotāja vajadzībām un vēlmēm. Ir radīti visi priekšnoteikumi, lai novada iedzīvotāju vidū sludinājumu sadaļa kļūtu populāra, it īpaši laikā, kad cilvēkiem trūkst naudas un tiek meklētas iespējas pārdot nevajadzīgo un pēc iespējas lētāk un tuvāk savām mājām nopirkt nepieciešamo.

Uzziņai:
citakekava.lv ir biedrības „Cita Ķekava” mājas lapa, kura informē par notikumiem Ķekavas novadā, veidojot diskusiju par iedzīvotājiem aktuāliem jautājumiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv