Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Portāls www.valmiera.lv saņem starptautisku balvu "EUROCREST 2007"

Publicēts 2007-04-04 15:47:22

Samazināt palielināt tekstu

No 1. līdz 3.aprīlim Čehijas pilsētā Hradec Krālove notika 10.starptautiskā informācijas sabiedrības konference LORIS (Local and Regional Information Society) 2007. Tās ietvaros organizētā pilsētu interneta portālu konkursā Valmieras pašvaldības interneta portāls www.valmiera.lv ieguva balvu EuroCrest 2007 kā labākā pašvaldību mājas lapa Latvijā. Balvu saņemt devās pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša un tūrisma informācijas centra vadītāja Ilze Liepa.

EUROCREST tulkojumā nozīmē Eiropas tops vai galotne. Šīs balvas mērķis ir apbalvot valstu labākos pilsētu interneta portālus, kā arī veicināt interesantāko ideju apmaiņu pašvaldību starpā, lai nodrošinātu kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem. Latvijā starptautisko konkursu koordinē Pašvaldību savienība (LPS), kas šogad labāko pašvaldību portālu noskaidroja, organizējot interneta lapu vērtēšanu pašvaldībās strādājošo ekspertu vidū.

Valmieras portāls internetā www.valmiera.lv patreizējā veidolā tika izveidots pirms aptuveni trīs gadiem. Taču nemitīgi tas tiek uzlabots, kā arī atjaunota un papildināta informatīvā bāze. Tā kā Valmierai ir savs logotips, šogad portāls iegūs jaunu vizuālo veidolu, kas padarīs pieejamāku arī portālā atrodamo plašo informāciju.

Starptautiskā pasākuma ietvaros norisinājās ne tikai konference un balvu saņemšanas ceremonija. Pašvaldību pārstāvji prezentēja pilsētu, kā arī portālus un mājas lapas. Tā kā LORIS ir viens no nozīmīgākajiem nozares pasākumiem Čehijā, tad gan izstādi un konferenci, gan EUROCREST laureātus apmeklēja Čehijas valdības pārstāvji.

Jāpiebilst, ka EUROCREST apbalvojumus šogad saņēma arī Campulung Moldovenesc (Rumānija) (www.campulungmoldovenesc.ro), Dubnica nad Váhom (Slovēnija) (www.dubnica.sk), Sliven (Bulgārija) (www.sliven.bg), Tyczyn (Polija) (www.tyczyn.pl), un Vilnius (Lietuva) (www.vilnius.lt). Savukārt iepriekšējos gados no Latvijas atzinību guvušas Ventspils (2003.), Rīgas (2004.),Aizkraukles (2005.) pašvaldību interneta mājas lapas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv