Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Precizē Sociālo pakalpojumu pārvaldes funkcijas un uzdevumus

Publicēts 2007-07-12 14:58:15

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 12.jūlijā, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Labklājības ministrijas (LM) izstrādātais Ministru kabineta noteikumu projekts par Sociālo pakalpojumu pārvaldes (SPP) nolikumu.

Izstrādātais SPP nolikums nosaka SPP funkcijas un uzdevumus to izpildei, tajā skaitā SPP veicamos uzdevumus attiecībā pret valsts sociālās aprūpes centriem.

Jaunais nolikums nosaka, ka SPP koordinē noteiktu valsts sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu, organizē administratīvos pasākumus finanšu vadības procesa nodrošināšanai, pārrauga un kontrolē normatīvo aktu ievērošanu, kā arī sociālās palīdzības un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu kvalitātes atbilstību prasībām, administratīvi sodot pakalpojumu sniedzējus par pārkāpumiem.

Nolikumā noteikts arī SPP uzdevums analizēt un izvērtēt pakalpojumu attīstību, kā arī sniegt priekšlikumus sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības pilnveidošanai.

Jaunais SPP nolikums izstrādāts, saistībā ar š.g. jūnijā Saeimas pieņemtajiem grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā. Pieņemtie grozījumi precizē LM un SPP funkcijas sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā. Tāpat tie nosaka, ka labklājības ministrs ar SPP starpniecību realizē padotību pār valsts sociālās aprūpes centriem.

www.lm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Labklājības ministrija;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv