Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Privatbank aicina vairāk rūpēties par apkārtējo vidi

Publicēts 2008-04-24 18:29:44

Samazināt palielināt tekstu

"Pēc katras uzkopšanas talkas mums nākas secināt, ka Latvijā uzvedības kultūra ir ļoti zemā līmenī un šī gada pavasara talka to vēlreiz spilgti apliecināja," pastāstīja AS "Privatbank" Mārketinga un reklāmas departamenta vadītāja Gita Markovska. Pēc gandarījuma, ko izjuta ikviens "Privatbank" darbinieks, kas piedalījās uzkopšanas talkā, sekoja vilšanās un sarūgtinājums, jau nākamajā dienā ieraugot uzkopto vietu atkal piegružotu ar sasistām pudelēm un atkritumiem.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un savu pilsētu, AS "Privatbank" ir tradīcija, ka kādā pavasara sestdienā visi darbinieki piedalās uzkopšanas talkā. Arī šogad 19.aprīlī "Privatbank" kolektīvs kopā ar ģimenēm un bankas vadību priekšgalā, kā arī piepalīdzot no Ukrainas atbraukušajiem kolēģiem devās uz Rīgas domes Kurzemes rajona izpilddirekcijai piederošo Zundas kanāla publisko teritoriju, lai savāktu visus atkritumus.

Kad nākamajā dienā viens no "Privatbank" valdes locekļiem uz sakopto vietu aizveda ģimeni un draugus, lai parādītu savu artavu, tad konstatēja, ka teritorija atkal ir piegružota ar saistām pudelēm, dažādiem atkritumiem. Kurzemes rajona izpilddirekcijas pārstāvis paskaidroja, ka diemžēl tā gadoties bieži.

AS "Privatbank" uzskata, ka apkārtējā vide ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē mūsu dzīves, darba kvalitāti un palīdz veselīgi un pilnvērtīgi attīstīties mūsu bērniem. "Cilvēces progresa rezultātā mēs daudz ko esam ieguvuši, bet daudz ko arī zaudējuši. Tādēļ ļoti svarīgi ir iemācīties saudzēt vidi, kas ir mums apkārt un, ja nav iespēju uzkopt kādu teritoriju, tad vismaz censties nepiegružot to. Mēs vēlētos aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju rūpīgāk attiekties pret apkārtējo vidi, nemetot atkritumus mežos, parkos, ūdenstilpnēs, uz ielām" aicina AS "Privatbank" Mārketinga un reklāmas departamenta vadītāja Gita Markovska.

Uzkopšanas talku tradīcija nāk no "Privatbank" Ukrainas mātes uzņēmuma un notiek arī citās valstīs, kurās atrodas bankas uzņēmumi – Krievijā, Gruzijā, Portugālē, Kiprā. Kā norādīja uzņēmuma pārstāvji, šāds nepatīkams gadījums nesabojās viņu vēlmi rūpēties par apkārtējo vidi un arī turpmāk visās pilsētās, kur ir "Privatbank" filiāles, tiks organizētas sakopšanas talkas.

www.privatbank.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: PrivatBank, AS;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv