Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ugunsdrošība, glābšana un civilā aizsardzība

PSIA „Jūrmalas ātrā palīdzība” informē par iepriekšējās nedēļas notikumiem (27.07. – 02.08.2009.)

Publicēts 2009-08-03 15:42:09

Samazināt palielināt tekstu

PSIA „Jūrmalas ātrās palīdzība” valdes priekšsēdētājs Uldis Ciekurs informē, ka iepriekšējā nedēļa neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki pieņēma 200 izsaukumus.

Jūrmalas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēma sekojošus izsaukumus:
• Kopējais izsaukumu skaits 200;
• 64 hospitalizācijas (no tām 16 hospitalizācijas uz Rīgas slimnīcām);
• 3 izsaukumi atteikti;
• 15traumas;
• 2 avārijas
• apkalpoti 4 ārzemju viesi
• atteikumi 12
• izsaukumi uz glābšanas stacijām 3

Traģisks negadījums notika 1. augustā, kad Cīruļu ielas 99 nama rajonā plkst. 15.34 notika rakšanas darbi un traktoram braucot atpakaļgaitā tika notriekts zemē vienu no strādniekiem. Traktora lielais ritenis bija pārbraucis pāri strādnieka augšstilbiem un vēderam. Cietušais nekavējoties ar Intensīvās terapijas brigādi tika nogādāts Gaiļezera slimnīcā kur  diemžēl no iegūtajām traumām mira.

Glābšanas dienests uz ūdeņiem darbinieki snieguši  sekojošu palīdzību :

* Bulduru glābšanas stacijā pēc palīdzības sakarā ar sīkām traumā griezušies 7 atpūtnieki. Ar glābēju palīdzību atrasti 2 noklīduši bērni. Viena atpūtniece griezusies ar galvas reiboņiem un  paaugstinātu asinsspiedienu, otra atpūtniece griezusies pēc palīdzības ar stiprām sāpēm vēderā . Glābšanas dienesta darbinieki abos gadījumos izsaukuši ātro palīdzību un NMP ārsti sniguši tālako medicīnisko palīdzību nogādājot slimnieces stacionārā.

* Majoru glābšanas stacijā pēc palīdzības sakarā ar sīkām traumām kājās griezušies 2 atpūtnieki. Viena atpūtniece griezies ar sūdzībām par lapsenes kodumu mēlē. Izsaukta NMP brigādes un cietuša nogādāta stacionārā. Ar glābēju palīdzību atrasti 6 noklīduši bērni

* Dubultu glābšanas stacijā pēc palīdzības sakarā ar sīkām kājas un rokas  traumām griezušies 2  atpūtnieki. Viena atpūtnieks griezusies ar stiprām galvas sāpēm

* Mellužu glābšanas stacijā atpūtnieki pēc palīdzības nav griezušies.

* Kauguru glābšanas stacijas darbinieki veiksmīgi atraduši noklīdušu 4 gadus jaunu bērnu un atgriezuši to vecākiem.

* Sakarā ar spēcīgu krasta vēju, jūrā bijusi iepūsta piepūšamā bērnu gumijas laiva kura ar glābēju operatīvu rīcību tika atgriezta īpašniekiem.

* Jaunķemeru glābšanas stacijas darbinieki brīdinājuši 2 atpūtniekus par peldēšanos aiz bojām. Viens atpūtnieks griezies pēc palīdzības ar ērces kodumu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv