Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

Re&Solution attīstītājiem piedāvā būvniecības projektu vadības pakalpojumus

Publicēts 2008-05-28 09:48:34

Samazināt palielināt tekstu

27.05.2008

Starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Re&Solution ir papildinājis konsultāciju pakalpojumu klāstu ar būvniecības projektu vadības pakalpojumiem. Tie ietver nekustamo īpašumu projektu realizācijas posmu, sākot no būvniecības pieteikuma un beidzot ar objekta nodošanu ekspluatācijā, pārstāvot attīstītāja intereses, lai nodrošinātu piemērotāko un racionālāko resursu izlietojumu un sniegtu ieguvumus kā attīstītājiem, tā arī objekta lietotājiem, atbilstoši mūsdienu prasībām.

Re&Solution Biznesa attīstības vadītājs Māris Balčūns saka: "Būvniecības projektu vadības pakalpojuma ieviešana un izmantošana attīstītājiem sniegs papildu pievienoto vērtību, ļaujot būt pārliecinātiem, ka ekspluatācijā nodotais projekts atbildīs sākotnēji izstrādātai projekta koncepcijai, būs saskaņā ar valsts un pašvaldības iestāžu prasībām, kā arī nodrošinās objekta ilgtspējīgu funkcionēšanu."

Re&Solution ir starptautisks finanšu un nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums, kas darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā un Dānijā. Kopš 2007.gada septembra Re&Solution ir Jones Lang LaSalle alianses partneris Baltijas valstīs. Papildu informācija par uzņēmumu ir pieejama http://www.resolution.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Re&Solution, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv