Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Re&Solution Property Management nostiprina pozīcijas Baltijā komercīpašumu pārvaldes jomā

Publicēts 2008-05-29 16:30:47

Samazināt palielināt tekstu

Īpašumu pārvaldes kompānija "Re&Solution Property Management", kas ietilpst nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmuma Re&Solution grupā, ir kļuvusi par vienu no lielākajiem neatkarīgajiem komercīpašumu pārvaldošajiem uzņēmumiem Baltijā. Uzņēmums ar Kanādas kompāniju "Homburg Invest Inc." ir parakstījis līgumu par 54 ēku pārvaldi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tādējādi "Re&Solution Property Management" pārvaldīto īpašumu vērtība ir pieaugusi vēl par 180 miljoniem eiro.

Kompānija "Homburg Invest Inc." Baltijas valstīs iegādājās SEB bankas 54 ēku portfeli pārdošanas ar atpakaļnomu darījumā (angliski sale-lease back deal). Pēc darījuma Kanādas kompānija izsludināja konkursu par īpašumu pārvaldi. To uzvarēja "Re&Solution Property Management", kurai izdevās piedāvāt optimālāko un saistošāko īpašuma pārvaldes risinājumu.

"Re&Solution Property Management" Baltijas valstu direktors Sigitas Jautakis ir gandarīts par veiksmīgo darījumu: "Profesionāla īpašuma pārvalde Baltijā ir aktuāla uzņēmumiem, kas novērtē savu laiku, naudu un cenšas saņemt maksimālu investīciju atdevi esošajā tirgus situācijā".

Saskaņā ar īpašuma pārvaldes līgumu "Re&Solution Property Management" apņemas pārstāvēt īpašnieka intereses un rūpēties par tam piederošo nekustamo īpašumu. Pārvaldnieka atbildības lokā ir attiecības ar nomniekiem, ēkas ekspluatācijas jautājumi, īpašnieka interešu pārstāvniecība vietējā tirgū, saziņa ar valsts institūcijām, citi jautājumi. "Uzticot šos pienākumus pārvaldniekam, īpašnieks var koncentrēties uz pamatdarbību, gūstot labāku gala rezultātu,. Pateicoties īpašumu pārvaldes kompānijas darbam, patērētā laika un ekspluatācijas izdevumi var sazināties pat par 30%", stāsta Sigitas Jautakis.

Lietuvas ekonomikas speciālisti prognozē nekustamā īpašuma pārvaldes pakalpojumu tirgus izaugsmi. Starptautiskajā tirgū šis pakalpojums ir pazīstams un plaši izmantots. "Es ticu, ka komercīpašumu īpašnieki Lietuvā un pārējās Baltijas valstīs novērtēs pakalpojuma izdevīgumu. Ja īpašumu pārvaldīt patstāvīgi, tad pastāv liela varbūtība pieļaut stratēģiskas kļūdas, bez tam, lieki tiek patērēts laiks un pieņemti neefektīvi lēmumi. Nekustamo īpašumu pārvaldes kompānija, kuras rīcībā ir kvalificēts personāls, liela pieredze un sadarbība ar uzņēmumiem un valsts subjektiem, izdodas panākt labāku darbības rezultātu", saka Sigitas Jautakis

Tuvākā nākotnē ir prognozējama valsts un komercsektora attieksmes maiņa jautājumos par nekustamā īpašuma pārvaldi. Valsts kā lielākais īpašuma saimnieks neizmanto esošo potenciālu. "Jau sākta diskusija par to, ka valsts īpašuma pārvaldei vajag jaunu modeli, kas ļautu caurspīdīgi un efektīvi administrēt īpašumu. Transporta mezglus (dzelzsceļš, lidosta u.tml.), administratīvas nozīmes ēkas, valsts saimniecisko subjektu ēkas u.tml. var un jāpārvalda kvalitatīvāk. Šajā jomā Re&Solution Property Management piedāvā efektīvus risinājumus - " saka S.Jautakis.

Par Re&Solution Property Managememnt grupu

"Re&Solution Property Management" īpašniekiem piedāvā profesionālus pakalpojumus nekustamā īpašuma pārvaldes jomā Kompānijā ir lielākais neatkarīgais tirdzniecības un biroju centru pārvaldnieks Baltijas valstīs. Kompānijai ir 8 filiāles, un kopējā tās pārvaldītā īpašuma platība 2008.gada pavasarī sasniedza 400 000 m2. Kompānija pieder Re&Solution grupai.

Papildu informāciju par uzņēmumu pieejama www.resolution-group.eu

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Re&Solution Property Management Latvia;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv