Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Reģionālo mediju pārstāvji iepazīstas ar tūrisma un atpūtas iespējām Valmierā

Publicēts 2009-06-16 13:57:23

Samazināt palielināt tekstu

15.06.2009

Piektdien, 12.jūnijā, Valmieras pilsētas pašvaldība organizēja reģionālo mediju tūrisma dienu, kuras laikā iepazīstināja žurnālistus ar atpūtas iespējām Valmierā.

Valmieras šā gada tūrisma sezonas devīze ir „Valmiera- Tava brīvdienu pilsēta”. Turklāt šajā tūrisma sezonā Valmierā un apkārtnē izveidojušies vairāki jauni tūrisma un apskates objekti. Tajos un arī iepriekš jau iecienītos un novērtētos dienas garumā viesojas mediju pārstāvji.

 Dienas pirmajā pusē mediju pārstāvji tika iepazīstināti ar Valmieras Novadpētniecības muzeja piedāvājumu- izstāžu zāli, ekspozīciju „Teic man, Gauja, Valmieras stāstu”, „Valmieras Novadpētniecības muzejam- 50”, Martas Alberingas pastāvīgo kolekciju, ekspozīciju „Lauku sēta”, kā arī iepazīstināti ar muzeja izglītojošo programmu klāstu.

Valmieras panorāmu dalībnieki vēroja no Sv.Sīmaņa baznīcas torņa, bet Valmieras vēsturiskās aprises iepazina, apmeklējot iestikloto senpilsētas mūri jeb Rīgas vārtus, kā arī senāko pilsētas ielu, kas atsegta interesentiem ar senpilsētas aizsargmūrī saglabājušos un eksponēto šaujamlūku.

Mediju pārstāvji ar SPA piedāvājumu tika iepazīstināti viesnīcā „Wolmar” atpūtas kompleksā, savukārt Valmieras drāmas teātrī īpašā programmā bija iespēja iepazīt aktieru darba aizkulises. Uzņēmumā „Valmieras Piens” žurnālisti iepazinās ar ražošanas procesu, varēja vērot, kā top biezpiens, Lapzemes siers u.c. Mediju pārstāvji iepazinās arī ar Vidzemes Olimpisko centru un tā piedāvājumu aktīvās atpūtas piekritējiem

Tūrisma dienu noslēdza BMX slavas zāles un muzeja apmeklējums, kā arī iepazīšanās ar „Valmiermuižas alus” darbību un piedāvājumu tūristiem.

Paldies uzņēmējiem, Valmieras Novadpētniecības muzeja Krājumu nodaļas vadītājai Indrai Vīlisterei, kā arī mediju pārstāvjiem, kuri atsaucās un iesaistījās  mediju tūrisma dienas pasākumā!

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Reģionālo mediju tūrisma diena Valmierā


Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv