Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Regulārie Vom Fass semināri aicina gardēžus

Publicēts 2009-07-24 13:01:59

Samazināt palielināt tekstu

23.07.2009

Smalko eļļu, etiķu un dažādu alkoholisko dzērienu veikalā "Vom Fass" iepirkšanās centrā "Olympia" vasaras sezonā aktīvi norisinās "Labas garšas semināri", kā arī "Veselīgā uztura semināri", kas turpmāk notiks regulāri – reizi divās vai trīs nedēļās.

Šovasar jau norisinājušies semināri, piemēram, par vīniem un eļļām, kuros sniegtas idejas receptēm un veselīgiem ēdieniem. „Labas garšas semināri" tiek organizēti, lai parādītu, kāds ir pielietojums "Vom Fass" veikalā iegādātajiem produktiem. Tajos tiek sniegti garšīgi padomi un parādīts, kā "Vom Fass" eļļas un etiķi var papildināt jebkuru ēdienu un pat visvienkāršākos salātus padarīt par gardēža baudījumu. "Labas Garšas semināri" tiek rīkoti divos veidos - kā ēdienu pagatavošanas meistarklases, izmantojot "Vom Fass" eļļas un etiķus, recepšu padomi utml. vai kā degustācijas pasākumi - vīns & šokolāde, viskijs un šokolāde utml.

Savukārt "Veselīgā uztura semināros" teorija mīsies ar praksi, garšas kombinēsies ar zināšanām un lietderīgi pavadītā vakara atziņas semināru apmeklētāji varēs īstenot savā ikdienā, pagatavojot maltītes, kas reizē būs gan gardas, gan veselīgas. Semināros varēs uzzināt kā viegli un ātri pagatavot veselīgas mērcītes, ar ko bagātināt salātus, zupas, gaļas ēdienus, kā izvēlēties produktus, ja gribat uzņemt Omega 3 & 6 vai vitamīnu E, kā kombinēt garšas, lai tās sniegtu maksimālo baudu un lielāko labumu. Visu augustu i/c "Olympia" veikalā norisināsies "Veselīgā uztura seminārs", kurā mazā gardēžu pulciņā tiks nobaudīti vasarīgi salāti ar ogām, izgaršota kāda glāze "Vom Fass" izmeklētā vīna un pavadīts patīkams vakars. Seminārā tiks stāstīts par veselīgu uzturu, sniegtas idejas receptēm gardiem un veselīgiem ēdieniem. Semināra dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar dažādiem salātu un citu mērču pagatavošanas paņēmieniem.

"Veselīgā uztura semināros" dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti ir aicināti pieteikties laicīgi. Kā pieteikšanās apliecinājums kalpos apmaksāts čeks. Dalības maksa vienai personai – 5 Ls, savukārt "Vom Fass" Klienta Kartes īpašniekiem tikai 2 Ls. Cenā iekļautas uzkodas, glāze laba vīna, pagatavoto gardumu degustēšana un informatīvie materiāli, kā arī padomi un lieliski pavadīts vakars.

Par Vom Fass:
Vom Fass ir izlejamo delikatešu veikals ar bagātu auksti spiestu eļļu un un dažādu etiķu klāstu. Šīs lieliskās eļļas un etiķi ikdienā pārsteidz ar savu garšu un rada patīkamas sajūtas ikvienam. Pirmais veikals Vom Fass1994. gada 23. martā tiek atvērts Vācijas pilsētā Rāvensburgā, dažas nedēļas vēlāk – Ālenē. Patlaban Vom Fass produkti ar vairāk nekā 200 partneru palīdzību tiek tirgoti Vācijā, Austrijā, Šveicē, Lielbritānijā, Japānā, Jaunzēlandē, Francijā, Beļģijā, Dānijā, Itālijā, ASV, Ungārijā, Polijā un Latvijā. Vom Fass veikali Latvijā atrodas i/c Olympia, t/p Alfa un t/c Sky&More.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv