Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Reorganizē trīs ārstniecības iestādes

Publicēts 2007-02-23 11:44:43

Samazināt palielināt tekstu

Lai optimizētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju tīklu, šodien, 23.februārī, notika trīs ārstniecības iestāžu – VSIA "Rīgas Austrumu slimnīca", VSIA "Diagnostikas centrs" un VSIA "Patoloģijas centrs" - ārkārtas dalībnieku sapulce.

Dalībnieku sapulcē tika nolemts reorganizēt visas trīs ārstniecības iestādes, izveidojot vienu kopīgu apvienību valsts SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca".

Vienotu juridisku statusu ārstniecības iestādes iegūs pēc nepieciešamās dokumentācijas iesniegšanas un reģistrācijas LR Uzņēmumu reģistrā, kas paredzēta jau tuvākajā laikā.

Visu slimnīcu apvienošana padarīs efektīvāku iestāžu darbības organizāciju un virzīties uz attīstību. Ārstniecības iestāžu reorganizācija nekādas izmaiņas neparedz to ikdienas darbā – pakalpojumu sniegšanā iedzīvotājiem.

Veselības ministrija jau ziņoja, ka modernizācijas plāna ieviešanas gaitā ir pabeigts apvienošanas process vairākās valsts ārstniecības iestādēs Liepājā, Jelgavā un Daugavpilī, kā arī Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūrā, apvienojot tajā līdz šim piecas atsevišķās valsts tuberkulozes slimnīcas. Ir izveidota vienota bērnu slimnīca, apvienojot Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, bērnu klīnisko slimnīcu "Gaiļezers" un rehabilitācijas centru Ogrē.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Diagnostikas centrs; Patoloģijas centrs; Rīgas Austrumu slimnīca;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv