Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Rēzeknē notiks seminārs „Eļļas linu un kaņepju audzēšana un pārstrāde Latvijā un Francijā”

Publicēts 2009-06-30 08:57:02

Samazināt palielināt tekstu

29.06.2009

Zemkopības ministrija sadarbībā ar Francijas vēstniecību un linu pārstrādes kompāniju SIA „Baltiks EAST” organizē semināru „Eļļas linu un kaņepju audzēšana un pārstrāde Latvijā un Francijā”.

Seminārā piedalīsies eksperti no Francijas, kuri dalīsies pieredzē par eļļas linu un kaņepju audzēšanu un pārstrādi Francijā. Tāpat par savu pieredzi un sasniegto šajā nozarē stāstīs arī Latvijas lauksaimnieki.

Apmeklēt semināru aicināti lauksaimnieki, uzņēmēji, zinātnieki, kā arī citi interesenti.

Pēdējos gados Eiropas Savienības valstīs pieaug pieprasījums pēc dabīgās šķiedras, kuru var izmantot celtniecībā, mašīnbūvē, izolācijas materiālos, kā arī papīrrūpniecībā un lauksaimniecībā. Arī Latvijas, īpaši Latgales reģiona, lauksaimnieki ir izrādījuši interesi par eļļas linu un kaņepju audzēšanu.

Semināra laikā kaņepju un eļļas linu nozares eksperti dalīsies pieredzē par pielietojamām audzēšanas un novākšanas tehnoloģijām, linu un kaņepju sēklas uzglabāšanas metodēm, kā arī pārstrādes uzņēmumu pieredzi. Tāpat eksperti pastāstīs arī par jaunākajām zinātnes atziņām kaņepju un eļļas linu nozarē.

Seminārs notiks 7.jūlijā Rēzeknes rajona padomē, Atbrīvošanas alejā 95 plkst. 10.00. Dalība seminārā iepriekš nav jāpiesaka. Sīkāka informācija pa tālruni 67027001, 67027346.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv