Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Riders Agency rīkos snovborda piedzīvojuma nedēļu bērniem

Publicēts 2009-11-26 21:05:01

Samazināt palielināt tekstu

24.11.2009

Apvienība Riders Agency sadarbībā ar Sniegaklubu un Burusports piedāvā snovborda un slēpošanas piedzīvojumu nedēļu bērniem vecumā no 9 līdz 14 gadiem, kas no 25. līdz 30. decembrim norisināsies atpūtas kompleksā „Mežezers”.

Apnikušas garlaicīgas brīvdienas pie TV vai datora? Pasākuma organizatori piedāvā Ziemassvētku brīvdienas pavadīt aktīvās atpūtas gaisotnē kopā ar citiem sniega mīļotājiem. Nav svarīga iepriekšējā pieredze un iemaņas, nozīmīga ir vēlme piedalīties, iemācīties ko jaunu un iegūt jaunus draugus.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, piedzīvojumu nedēļa piedāvā profesionālus slēpošanas un snovborda treniņus uz kalna, interesantas spēles un aktivitātes brīvajā laikā, kā arī noslēgumā sacensības un pārsteigumus no atbalstītājiem - Burusports, Ādažu čipsi, Aerodium, Infoski, Pedro, Sniegaklubs.. Naktsmītnes un ēdināšanu nodrošina atpūtas komplekss„Mežezers”, kas atrodas Odzes ezera krastā, 127 km no Rīgas centra, Pļaviņu novadā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc līdz 10. decembrim aicinām pieteikties rakstot mums: [email protected] , sīkāku informāciju meklējiet www.ridersagency.com,

Veicinot snovborda attīstību Latvijā, Riders Agency komanda dažādos sastāvos jau piekto gadu piedāvā snovborda un slēpošanas aktivitātes bērniem Latvijā un ārzemēs.

Seko mums: http://twitter.com/ridersagency
www.ridersagency.com

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Riders Agency;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv