Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Rīdziniekiem jauna tradīcija – Mantu placis

Publicēts 2009-07-30 11:02:07

Samazināt palielināt tekstu

27.07.2009

26. jūlijā laukumā pie tirdzniecības centra „Domina” galvenās ieejas vairākus simtus pārdevēju un apmeklētāju pulcēja jau otrais Mantu placis, kas pāris mēnešu laikā ir kļuvis par Latvijas lielāko ielu tirdziņu.

Jau pašā rīta agrumā bija skaidrs, ka ļoti daudzi rīdzinieki par spīti saules svelmei ir cieši nolēmuši uzkavēties pilsētā un iepazīt Mantu plača pārdevēju sarūpētās preces. Pārdevēji nebeidza pārsteigt ar piedāvāto mantu dažādību – katrs varēja atrast ko sev tīkamu.

Pārdots tiek viss – sākot no apģērbiem un antikvārām lietām līdz dažādiem mūzikas instrumentiem un pašu veidotiem mākslas darbiem. Pārdevēji, salīdzinot ar pirmo Mantu placi, bija sagatavojušies daudz nopietnāk, un mantas tika tirgotas arī no speciāli šim mērķim pielāgotiem transporta līdzekļiem.

Interesanti, ka līdz ar tirdziņa popularitātes pieaugumu bija parādījušies pat daži cilvēki, kas mēģināja pārdot biļetes tirdzniecības vietai Mantu placī. Organizatori vēlreiz vēlas atgādināt, ka dalība Mantu placī ir pilnībā bez maksas - gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem.

 Var just, ka arī apmeklētāji ir izjutuši īsto ielu tirdziņa „garšu”, jo aktīvi iesaistās kaulēšanās procesā ar pārdevējiem, pārvēršot tirgošanos īstā izklaidē. Apmeklētāji un tirgotāji atzīst, ka vasara ir kļuvusi par īsto brīdi, kad, izmantojot silto laiku, var veikt savu bēniņu un šķūnīšu lielo tīrīšanu, lai no tajos atrastajām lietām veiksmīgi atbrīvotos un, iespējams, iemainītu tās pret ko pašam noderīgu.

Mantu placis ir iekarojis stabilu vietu rīdzinieku dzīves ritmā kā pārdevēju un pircēju regulāra tikšanās vieta katra mēneša pēdējā svētdienā, kurā var patīkami pavadīt laiku, atbrīvojoties no kā veca un iegūstot kaut ko jaunu. Tāpēc aicinām visus tirgoties gribētājus jau laicīgi gatavoties nākamajam Mantu placim, kas paredzēts 30. augustā.

Sīkāku informāciju par Mantu placi un to, kā tam pieteikties, meklējiet šeit: http://www.mantuplacis.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Mantu placis
Atslēgvārdi: Mantu placis;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv