Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Rīgā darbu sāk Lietuvas tulkošanas biroju tīkls

Publicēts 2009-07-01 12:58:13

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 1 jūlijā, durvis ver jauns tulkošanas birojs – SIA „Translation Services”, kuras dibinātāji Lietuvas tirgū ar panākumiem darbojas jau divpadsmit gadus. Bez jau tradicionālajiem tulkojumiem, uzņēmums Latvijas klientiem piedāvā tiešos tulkojumus no kādas svešvalodas uz citu, piemēram, no zviedru valodas uz franču vai otrādi, kas līdz šim Latvijā  ir bijis reti pieejams pakalpojums.

Par kvalitatīviem tulkojumiem uz latviešu un krievu valodu no dažādām citām valodām gādās tulkotāji un tulki, kuriem dzimtā ir latviešu vai krievu valoda. Šis pats princips ir galvenais arī, piedāvājot tulkojumus citās valodās, jo jaunā tulkojumu biroja kolektīvā ir dažādās valstīs dzīvojoši un strādājoši tulkotāji.

SIA „Translation Services” Latvijas klientiem piedāvā rakstiskus (arī notariāli apstiprinātus) un mutiskus (sinhronos, secīgos un telefona) tulkojumus dažādās valodu kombinācijās, izmantojot arī tulkošanas programmas (piemēram, TRADOS). Bez tam, jaunajā birojā – Valdemāra ielā 21, iespējams iznomāt mutiskajiem tulkojumiem nepieciešamās iekārtas.

„Neapšaubāmi, Latvijas tulkošanas pakalpojumu sniedzēju tirgus ir ļoti piesātināts, taču šeit ir maz tādu uzņēmumu, kuri piedāvā tiešos tulkojumus no vienas svešvalodas uz citu svešvalodu, kas ir daudz precīzāki un kvalitatīvāki par tiem tulkojumiem, kuros tiek izmantota vēl kāda trešā valoda. Piemēram, ja klientam nepieciešams tulkojums no franču uz zviedru valodu, tad mēs tā arī tulkojumam, nevis vispirms no franču valodas uz latviešu un tad no latviešu uz zviedru. Kā nākamo trumpi attiecībā pret konkurentiem Latvijā, gribu minēt mūsu konkurētspējīgās cenas un ļoti ātrus pasūtījuma izpildes termiņus”, saka SIA „Translation Services” vadītājs Latvijā – Emilijus Atminas.

Par SIA „Translation Services” – uzņēmums, kura dibinātāji un īpašnieki Lietuvā – UAB „Adjutor” darbojas jau divpadsmit gadus. Birojs koordinē vairāk nekā 200 tulku un tulkotāju darbu ne tikai Latvijā un Lietuvā, bet arī citās valstīs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Translation Services, SIA;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv